leki na potencję

Stosowanie leków na erekcję, bez konsultacji z lekarzem to duże ryzyko. W poniższym artykule kontynuując cykl edukacyjny napiszę jakie mogą być konsekwencje stosowania leków na erekcję przez osoby zdrowe. 

Największe zagrożenie w przypadku gdy Twoje problemy z erekcją są spowodowane stresem, nieodpowiednim trybem życia to… problemy ze wzwodem. Częste stosowanie tego leku doprowadza do chęci stosowania go za każdym razem. W efekcie gdy nie zażyjemy leku przed następnym stosunkiem jesteśmy skazani na porażkę, bo możemy być pewni, że nasz penis odmówi posłuszeństwa. Jest to doskonały przykład paradoksu – zażywamy leki na erekcję wywołując u siebie prawdziwe problemy z erekcją.

Kolejny przykład – stosowanie leku z dużym prawdopodobieństwem może doprowadzić do uszkodzenia ciał jamnistych, co z kolei prowadzi do stanów zapalnych oraz obrzęków penisa.

Na koniec podam informację która dotyczy nie tylko osób zdrowych. Żadnego z leków na erekcję dostępnych na receptę nie zażywamy częściej niż raz dziennie. W przypadku Cialisu nie robimy tego częściej niż raz na 3-4 dni ze względu na jego dużą moc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *