niepłodność, sztuczna sperma

Zaburzenia wzwodu są bardzo przykrą dolegliwością dla każdego mężczyzny. Większość z nich tak bardzo wstydzi się swojego problemu, że nigdy nie decyduje się na wizytę u lekarza. Jakie są przyczyny występowania tego schorzenia? Jakie leki na potencję są najbardziej polecane przez specjalistów?

Zaburzenia erekcji są problemem bardzo powszechnie występującym we współczesnym świecie. Wzrost liczby zachorowań może być spowodowany zanieczyszczeniem środowiska, niezdrową dietą, przewlekłym stresem oraz przepracowaniem. Zaburzenie dotyka coraz częściej młodych mężczyzn, co kiedyś było rzadkością. Po pojawieniu się pierwszych objawów mężczyzna powinien jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Do czasu postawienia diagnozy, bardzo korzystne może być stosowanie leków mających usprawnić życie seksualne. Polecamy szczególnie apcalis, który dostępny jest w większości aptek na terenie kraju. Im szybciej podjęte zostanie leczenie, tym większe są szanse na całkowite wyleczenie. Niestety, większość panów nie decyduje się na wizytę u specjalisty, ponieważ wstydzą się swojego problemu i nie chcą o nim rozmawiać nawet z lekarzem. Co więcej, często nawet partnerki nie mają pojęcia co się dzieje, ponieważ mężczyźni zaczynają unikać współżycia i odmawiają rozmów na temat schorzenia. Niestety, dysfunkcje seksualne często kończą się rozpadem związku, a w niektórych przypadkach nawet depresją.

Przyczyny zaburzenia wzwodu są zróżnicowane i mogą obejmować czynniki fizyczne lub psychiczne. Młodzi mężczyźni zazwyczaj mają problemy w łóżku spowodowane czynnikami psychicznymi takimi jak brak pewności siebie, kompleksy, złe doświadczenia, depresja, nerwica, ortodoksja religijna, strach przed ciążą i chorobami wenerycznymi. Starsi mężczyźni najczęściej cierpią na zaburzenia erekcji spowodowane czynnikami organicznymi. Warto jednak wspomnieć, że osłabienie funkcji seksualnych w starszym wieku jest naturalne i związane jest ze zmniejszoną produkcją testosteronu przez organizm tzw. andropauzą. W takich przypadkach niezastąpione są leki umożliwiające odbycie satysfakcjonującego stosunku na przykład apcalis, dzięki czemu znacznie poprawia się samoocena mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *