kamagra w żelu - saszetka z jedną porcją

Kamagra w żelu

Firma z Indii o nazwie Ajanta Pharma od wielu lat produkuje lek o nazwie Kamagra. Jest on bardzo popularnym lekiem ze względu na tu, że jest dużo tańszy od Viagry, a oferuje niemal identyczne działanie. Szczególną popularność Kamagra zyskała sobie w Polsce. W poniższym artykule wyjaśnię co to takiego jest tytułowa kamagra w żelu zwana oficjalnie Kamagrą Oral Jelly.

Kamagra w żelu jest to odmiana leku Kamagra, wyprodukowana specjalnie dla wygody klientów (pacjentów). Dlatego pacjentów, ponieważ lek powinny przyjmować tylko osoby chore, proszę o tym nie zapominać. Pacjenci mogą aktualnie spożywać lek w postaci owocowego żelu produkowanego w kilku smakach, zamiast połykać gorzkie tabletki. Jeżeli chodzi o efekty stosowania kamagry w tabletkach i kamagry w żelu to są one identyczne.

Oba leki dzielą jednak dwie rzeczy. Po pierwsze – Kamagra Zel wchłania się dużo szybciej niż kamagra w tabletce, bo już po 15 minutach lek działa w naszym organizmie i jeśli tylko jesteśmy podnieceni możemy liczyć na silną i długą erekcję. Drugim powodem jest właśnie smak. Kamagra w żelu występuje w następujących smakach: ananas, karmel, banan, truskawka, czekolada, pomarańcza. Trzeci powód – wątroba. Kamagra w postaci żelu dużo mniej negatywnie działa na naszą wątrobę aniżeli w tabletce. Ma to szczególne znaczenie w przypadku gdy stosujemy lek codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *