1

Presja ze strony kobiet, telewizji, internetu, aktualnie w filmach widzimy typ wymuskanego faceta, modnie ubranego, świetnie zbudowanego, z zadbaną cerą, zębami i szałową fryzurą. Oczywiście taki facet ma też przy sobie sportowy samochód, ewentualnie dobrą limuzynę, dom i górę kasy. No i najważniejsze – jest ogierem w łóżku. 

1

Z takim obrazem faceta nie potrafią sobie poradzić współcześni mężczyźni. Coraz więcej facetów popada w ogromne kompleksy.

A czym najbardziej zamartwiają się mężczyźni? Oto lista:

  • łysienie
    Największym problemem obecnie mężczyzn po 30 są problemy z łysieniem. Przyczynami łysienia mogą być zarówno deficyt jak i nadmiar hormonów w organizmie albo po prostu genetyka.
  • nadmierne pocenie
    Nie macie pojęcia ilu facetów ma problem z nadmiernym potem. Jeżeli do tego dochodzi przykry zapach to mamy duży problem. Zalecane w tym wypadku są wizyty u lekarza oraz odpowiedni wybór środków na taki problem, nawet dobry antyperspirant, jednak kupiony w zwykłej drogerii okaże się nie przydatny. W takiej sytuacji musimy zaopatrzyć się w środki z apteki.
    2
  • Kolejny problem… nadmierne owłosienie różnych części ciała. Krzaczaste brwi, włosy na stopach, plecach potrafią być obrzydliwe, a dla właściciela takiego futra bardzo wstydliwe.
  • chrapanie – głośne dźwięki wydawane przez sen są objawem złego stanu naszego organizmu. Najczęściej dotyczą one problemów z sercem. Zalecana jest wizyta u lekarza oraz dobór odpowiedniej diety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *