leki na potencję

Dzisiaj opiszę kolejny problem który popełniają mężczyźni, często młodzi, nie wiedzący, że robią sobie dużą krzywdę.

Leki na potencję oparte o składniki takie jak SIldenafil czy Tadalafil nie są przeznaczone dla osób zdrowych. Nie bez przyczyny dostępne są one tylko na receptę. Wymusza to na osobie chcącej stosować taki lek, sprawdzenie przez lekarza czy osoba wymaga takiego leku. Jeżeli wydaje Ci się, że masz problemy z erekcją, być może dużo bardziej odpowiednie będzie zmiana trybu życia. Jest duże prawdopodobieństwo, że zmiana trybu życia pomoże Ci nie dość, że 10 razy bardziej niż taki lek, to jeszcze sprawa będzie załatwiona raz na zawsze.

Wolisz w tym wypadku rozwiązać problem i mieć go z głowy, czy wydawać pieniądze na tabletki i być gotowy tylko w momencie gdy masz lek pod ręką i to najwcześniej za pół godzinki?

Osoby zdrowe, a takich jest większość które stosują takie leki myślą, że mają problemy, ponieważ 2-3 razy na 10 nie potrafią osiągnąć zadowalającego wzwodu. Taka ilość to nie choroba, a inne czynniki powodujące chwilową niesprawność. Jednym z przykładów takiej niesprawności jest np. stres. Jeżeli cały tydzień byłeś silnie zestresowany swoją pracą czy sytuacją w domu nic dziwnego, że Twoja sprawność seksualna nie jest taka jak powinna.

Do tego dochodzi złe odżywianie, brak ruchu – nie uprawiasz sportu, tylko pracujesz i się zamartwiasz. Tutaj tabletka tylko Ci zaszkodzi.

W kolejnym artykule z tej serii wyjaśnię jak może Ci zaszkodzić stosowanie leków na problemy z erekcją, gdy nie jesteś naprawdę chory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *