2

Zaburzenia erekcji to całkowita niemożność osiągnięcia i utrzymania wzwodu koniecznego do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Erekcja polega na powiększeniu i usztywnieniu członka na skutek znacznego napływu krwi do tego narządu. Podpowiemy, jakie leki na potencję warto stosować i jak poradzić sobie z tym problemem.

Zaburzenia erekcji są bardzo trudne dla każdego mężczyzny. Znacząco obniżają poczucie własnej wartości i samoocenę. Trudności z osiągnięciem wzwodu są naturalne dla mężczyzn w starszym wieku i wiążą się z naturalnym spadkiem kondycji seksualnej. Niestety, coraz więcej młodych panów ma kłopoty w łóżku. Trudności z osiągnięciem wzwodu są bardzo wstydliwe, dlatego większość przypadków tych dysfunkcji seksualnych nigdy nie jest leczona, ponieważ mężczyźni nie chcą zgłosić się do lekarza. Bardzo często nie mówią nikomu o swoim problemie, nawet partnerce. Dość częstą konsekwencją kłopotów ze wzwodem jest rozpad związku. Szybka interwencja lekarska znacząco zwiększa szansę na powodzenie terapii i minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Do czasu postawienia diagnozy bardzo korzystne może być stosowanie leków na potencję takich jak apcalis.

Przyczyny wystąpienia problemów ze wzwodem mogą być bardzo zróżnicowane. W większości przypadków źródłem dysfunkcji są czynniki fizyczne. Należą do nich różne choroby, takie jak miażdżyca, nadciśnienie, zaburzenia układu dokrewnego, cukrzyca, urazy kręgosłupa, miednicy i narządów płciowych. U mężczyzn w starszym wieku zaburzenia erekcji są naturalne i spowodowane są andropauzą. W tym okresie organizm produkuje coraz mniej testosteronu odpowiedzialnego za funkcje seksualne. Bardzo często u panów w podeszłym wieku stwierdza się miażdżycę, która również bardzo negatywnie wpływa na zdolność do osiągania erekcji. W takich przypadkach lekarze polecają doraźne stosowanie leków. Coraz większą popularność zyskuje apcalis, który można kupić w aptece bez recepty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *