kamagra lek

Kamagrę możemy stosować w dwóch głównych przypadkach:

Impotencja:

problem ten  dotyczy miliony osób na całym świecie.  Dotyczy on mężczyzn którzy pomimo podniecenia seksualnego nie mogą osiągnąć sztywnego członka lub wytrysku. Najczęściej ten problem dotyka mężczyzn po 50 roku życia. Inaczej choroba nazywana jest jako zaburzenia erekcji

Ponad 10% mężczyzn na świecie spotyka się z tym problemem, są w tym gronie również mężczyźni w wieku 21 lat.

Impotencja dzielona jest na 3 problemy:

  • zaburzenia erekcji
  • zaburzenia wytrysku/orgazmu
  • zaburzenia płodności

W zaburzeniach erekcji występują dwa różne podłoża:

  • podłoże psychiczne

Psychogenna impotencja może wynikać z zahamowania reaktywności seksualnej spowodowanego zgeneralizowanym lękiem przed seksualnością, kompleksami (np. kompleks małego członka), lękiem – przed zapłodnieniem partnerki i niechcianą ciążą, poczuciem winy lub grzechu, zaburzeń rozwoju psychoseksualnego, stresem w pracy itp. Zazwyczaj w szczególnych okolicznościach (marzenia senne, masturbacja, seks z inną partnerką) reakcje genitalne przebiegają prawidłowo. Ten rodzaj impotencji spotykany jest najczęściej u młodych mężczyzn, których życie seksualne dopiero zaczyna się rozwijać.

  • podłoże fizyczne

Impotencja somatogenna (zwana też organiczną) występuje, gdy chory zazwyczaj nie jest w stanie osiągnąć erekcji z powodu wieku bądź choroby, lub są stwierdzone organiczne zmiany chorobowe.

O zaburzeniach erekcji mówimy wtedy gdy sytuacja dotyczy częstych przypadków podczas kontaktów seksualnych w związku w którym mamy zdrowe relacje z partnerką. W sytuacji gdy problemy zdarzają się bardzo rzadko nie możemy mówić o impotencji, gdyż jest to popularny problem dotyczących większości mężczyzn spowodowany na przykład stresem.

Przyczyny impotencji

10% przyczyn impotencji stanowią czynniki psychogenne. Są to m.in stres, oraz złe uzależnienia (alkohol, narkotyki).

Wyróżniamy także czynniki organiczne w których skład wchodzą głównie wiek, cukrzyca, choroby serca.

Kolejne miejsca zajmują wady rozwojowe oraz również zaburzenia erekcji mogą powodować niektóre leki.

Wykorzystanie Kamagry w leczeniu impotencji

Kamagra należy do najpopularniejszych leków w leczeniu impotencji.  Jest to lek oparty na tym samym składniku głównym co znana wszystkim Viagra. Kamagrę stosujemy około 1 godzinę przed planowanym stosunkiem. Do osiągnięcia erekcji konieczne jest podniecenie seksualne, także zalecane jest przeprowadzenie gry wstępnej. Lek działa około 5-6 godzin.

Dawki dobieramy po skonsultowaniu się z lekarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *