tabletki tadalis

Nie od dzisiaj wiadomo, że kłopoty z potencją potrafią zepsuć nie tylko romantyczny wieczór, ale nawet najlepiej zapowiadającą się znajomość. Chyba każdemu mężczyźnie zdarzyło się kiedyś, że dopadły go kłopoty ze wzwodem. Najczęściej jednak jest to wina zmęczenia czy stresującego trybu życia – wtedy nie należy się przejmować takimi jednostkowymi sytuacjami. Sytuacja zaczyna być o wiele bardziej poważna kiedy kłopoty te zaczynają się powtarzać i nie chcą ustąpić pomimo stosowania takich środków zaradczych jak ograniczanie stresu czy zwiększenie czasu przeznaczanego na odpoczynek. W takich przypadkach trzeba zareagować o wiele bardziej zdecydowanie – nie warto męczyć się zarówno fizycznie jak i psychicznie, bo nie prowadzi to do niczego dobrego. W takich sytuacjach lekarze i farmaceuci zalecają przyjmowanie leków niwelujących kłopoty z potencją.

Jednym z takich produktów, który staje się coraz bardziej popularny ze względu na swoją skuteczność, jest Tadalis. Jedna tabletka Tadalisu zawiera aż 20 miligramów substancji czynnej – tadaliny, która jest w stanie poprawić komfort życia praktycznie każdego mężczyzny. Tadalina powoduje zahamowanie wytwarzania przez organizm mężczyzny enzymu fosfodiesterazy. Organizm mężczyzny w czasie podniecenia produkuje substancję nazywaną cyklicznym GMP (cGMP). To ona sprawia, że do penisa może napływać więcej krwi, rozszerzają się naczynie krwionośne, a w efekcie powstaje wzwód. Tymczasem fosfodiesteraza hamuje cGMP – w prawidłowym cyklu powinna być wytwarzana przede wszystkim dopiero po orgazmie czy opadnięciu podniecenia. W przypadku mężczyzn mających problemy z erekcją fosfodiesteraza jest jednak produkowana przez organizm przez cały czas w zdecydowanie zbyt dużych ilościach, co powoduje niemożność lub kłopoty z osiągnięciem wzwodu. Substancja czynna leku Tadalis hamuje wytwarzanie fosfodiesterazy, dzięki czemu przywracany jest naturalny cykl i możliwość osiągnięcia przez mężczyznę wzwodu.

O skuteczności Tadalisu świadczy przede wszystkim czas jego działania. Lek potrafi hamować wydzielanie fosfodiesterazy nawet do trzydziestu sześciu godzin, co jest jednym z najlepszych efektów na rynku. Zażycie jednej małej tabletki powoduje odejście kłopotów z erekcją w całkowite zapomnienie aż na półtorej doby. To właśnie dzięki temu Tadalis jest tak lubiany przez pacjentów. Zażywa się jedną tabletkę raz na jakiś czas i można praktycznie zapomnieć o swoich kłopotach z potencją.

Na korzyść Tadalisu przemawia także szybki czas jego reakcji. Już po około trzydziestu minutach od jego zażycia substancja czynna uwalnia się do krwiobiegu i powoduje zahamowanie wydzielania fosfodiesterazy. Oczywiście czas ten może się nieznacznie wydłużać lub skracać w zależności od różnych czynników, między innymi od szybkości metabolizmu komórkowego mężczyzny, który zażywa lek. Najczęściej jednak już po około pół godzinie od zażycia leku można zapomnieć o wszystkich swoich problemach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *