kamagra lek

Kamagra Gold

Firma Ajanta Pharma wypuściła na rynek Indyjski lepszą wersję Kamagry. Mowa tutaj o leku Kamagra Gold. Plany musiały jednak zostać zmienione, ponieważ Kamagra Gold cieszyła się dużym zainteresowaniem Ajanta Pharma postanowiła rozszerzyć rynek dla tego produktu także do innych krajów. W Polsce ten lek można znaleźć w internetowych aptekach w postaci tabletek.

Dlaczego Kamagra Gold jest lepsza od zwykłej Kamagry?

Kamagra Gold posiada dodatkowe wypełniacze które wpływają na erekcję. Przy wersji Gold erekcja jest odczuwalna jeszcze lepiej poprzez osiąganie mocniejszego wzwodu oraz jeszcze lepszych doznań. Kamagra Gold ma wielu zwolenników, właśnie ze względu na swoją moc oraz praktycznie dwukrotnie niższą cenę od Viagry.

Dzięki składnikom Kamagry Gold oraz jej regularnemu spożywaniu nasza wydolność seksualna osiąga wyraźną poprawę, dzięki czemu mężczyźni stają się pewniejsi siebie. Należy tutaj zaznaczyć, że nie powinno się spożywać leku częściej niż raz na dobę.

Stężenie Cytrynianu SIldenafilu w wersji Gold Kamagry wynosi 100mg, jest to maksymalna dzienna dawka. Lek spożywamy doustnie popijając szklanką wody, a samo działanie odczuwalne jest już od 5-15 minut. Kamagra Gold jak i inne leki oparte o Sildenafil działają tylko w przypadku pobudzenia seksualnego. Działanie leku to około 6 godzin i dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *