Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

Apcalis Sx 20mg

Cena: 40,00 zł
blistrów
1 blister zawiera 2 tabletki leku.

Cennik

Apcalis Sx

Apcalis Sx 20mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 120 zł 30 zł 2 17 zł
2 8 224 zł 28 zł 4 17 zł
3 12 300 zł 25 zł 6 GRATIS
4 16 384 zł 24 zł 8 GRATIS
5 20 440 zł 22 zł 10 GRATIS
10 40 800 zł 20 zł 20 GRATIS
20 80 1440 zł 18 zł 40 GRATIS
40 160 2560 zł 16 zł 80 GRATIS

Opis preparatu: Apcalis Sx 20mg

Tabletki Apcalis Sx 20 mg to lek na potencję o innowacyjnym działaniu. Zawarta w nim substancja czynna tadalafil skutecznie rozwiązuje wszelkie problemy z potencją. Stosując ten lek możesz zatem liczyć zarówno na łatwiejsze osiągnięcie wzwodu, jak i odpowiednio długie utrzymanie erekcji. Ale to nie wszystko - Apcalis działa do 36 godzin i nie bez powodu określany jest mianem tabletki weekendowej. Żaden inny lek nie utrzyma Cię w gotowości przez tak dług czas. Jeśli dotyczy Cię problem zaburzeń potencji - z lekiem Apcalis odzyskasz pełną sprawność seksualną i pewność siebie.

Apcalis Sx - komu potrzebny jest ten lek?

ApcalisŻycie seksualne to niezwykle ważna sfera życia, która rzutuje na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Udane pożycie seksualne doskonale scala związek, dodaje pewności siebie. Niestety - na całym świecie przybywa osób, które nie są zadowolone ze swojego życia seksualnego. A jednym z najczęściej deklarowanych problemów są zaburzenia potencji u mężczyzn. Kiedyś impotencja traktowana była jako temat tabu i stanowiła powód do wstydu. Dziś wciąż nie brakuje mężczyzn, dla których problemy ze wzwodem uznawane są za osobistą porażkę. Jednocześnie jednak rośnie świadomość, że problemy z potencją dotyczą dziś mężczyzn w każdym wieku - i należy potraktować je tak jak każdy inny problem zdrowotny. Problem, który można z powodzeniem leczyć.

Istnieje wiele czynników, których obecność nie pozwala osiągnąć pełni możliwości seksualnych. Oczywistą przyczyną zaburzeń potencji jest okres andropauzy, czyli męski odpowiednik kobiecej menopauzy. U mężczyzn w starszym wieku dochodzi do fizjologicznego spadku stężenia poziomu testosteronu we krwi. Skutkuje to problemami z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu. Mężczyźni w podeszłym wieku mogą ponadto doświadczać impotencji, która rozwija się na podłożu takich problemów zdrowotnych jak: miażdżyca, nieprawidłowe ciśnienie krwi, cukrzyca, choroby kręgosłupa czy schorzenia neurologiczne. W grupie wiekowej 40  -70 lat, z problemem zaburzeń potencji zmaga się prawie 50% mężczyzn. Stale przybywa jednak młodych mężczyzn, którzy doświadczają impotencji. Każdy młody mężczyzna, który doświadcza zaburzeń erekcji natychmiast traci pewność siebie, pojawia się także zaniepokojenie, czy nie jest to efekt poważnej choroby. W rzeczywistości jednak zaburzenia potencji w młodym wieku najczęściej wynikają z niezdrowego stylu życia. Rzeczywistość wielu młodych mężczyzn to dużo pracy i stresu, mało snu, imprezy, sięganie po papierosy i alkohol, nieprzykładanie uwagi do zdrowej diety oraz siedzący tryb życia. Wszystko to odbija się niekorzystnie na jakości życia seksualnego. Ponadto u młodych panów coraz częściej diagnozowane są schorzenia, które kiedyś przypisywane były wyłącznie późniejszemu okresowi życia. Mowa zwłaszcza o wspomnianej wcześniej cukrzycy, miażdżycy czy nadciśnieniu. Nie bez znaczenia jest oczywiście stała presja psychiczna, jakiej poddawany jest współczesny mężczyzna - powinien być on przecież świetnym pracownikiem, troskliwą głową rodziny oraz świetnym kochankiem. Mężczyźnie nie wypada zatem czuć zmęczenia i po prostu nie mieć ochoty na częste zbliżenia. A taka presja odbija się niekorzystnie na potencji.

Obecnie nikt nie traktuje zaburzeń wzwodu jako choroby; lepiej patrzeć na to jak na rodzaj dolegliwości, której można się skutecznie pozbyć. I wcale nie trzeba w tym celu odwiedzać wielu lekarzy, pukać od gabinetu do gabinetu, poddawać się skomplikowanym badaniom. Wystarczy sięgnąć po skuteczny i sprawdzony lek na potencję, na zakup którego może pozwolić sobie każdy mężczyzna. Mowa o dostępnych bez recepty, niedrogich lekach - takich jak Apcalis Sx. Są to bardzo skuteczne i bezpieczne zamienniki Viagry. Apcalis 20 mg to lek wyróżniający się na tle innych preparatów bardzo długim czasem działania - aż do 36 godzin! Oznacza to, że przez tak długi czas jesteś gotowy do podjęcia współżycia, bez obawy o pojawienie się wzwodu.

Co to jest Apcalis SX 20 mg?

Apcalis SxJeśli poszukujesz bezpiecznego i naprawdę skutecznego leku na potencję - sięgnij po tabletkę Wyróżnia ja minimalne ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, a także bardzo długi czas działania Nie należy jednak mylić czasu działania leku z czasem trwania wzwodu - to dwa zupełnie różne pojęcia. Apcalis zaczyna działać już 30 minut po zażyciu, a czas działania utrzymuje się do 36 godzin. Jedna dawka leku pozwala zatem zachować gotowość do osiągnięcia wzwodu przez około 36 godzin. Takie leczenie jest zatem bardzo łatwe i praktycznie wolne od jakichkolwiek działań ubocznych. To bardzo ważna wiadomośćdla każdego mężczyzny, który chce bez problemu osiągnąć wzwód i utrzymać go przez cały czas trwania stosunku.

Ten lek rzeczywiście działa, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów. Zażycie leku bardzo szybko przywraca możliwość odbycia pełnego stosunku, bez obaw o kłopoty z potencją. Lek jest bezpieczny, powikłania występują bardzo rzadko, jedyne skutki uboczne t niewielkie dolegliwości, które ustępują samoistnie. Apcalis marki Ajanta Pharma to przetestowany lek, który doskonale sprawdza się u mężczyzn w kazdym wieku. Wystarczy zażyć dyskretnie tabletkę, a po 30 minutach od zażycia leku Apcali Sx problem impotencji całkowicie znika. Dzięki temu mężczyzna odzyskuje pewność siebie, nie obawiając sie krępujących zaburzeń wzwodu. To także korzyść dla jego partnerki, która czuje się pożądana. 

Jak działa Apcalis?

Apcalis Sx zawiera aż 20 mg tadalafilu - substancji czynnej, która zaliczana jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Dzięki zahamowaniu aktywności tego enzymu, lek Apcalis Sx umożliwia przywrócenie właściwej sprawności seksualnej mężczyzny. Aby w pełni zrozumieć mechanizm działania leku, warto jest powiedzieć kilka słów o zmianach zachodzących w organizmie mężczyzny, jakie towarzyszą pojawieniu się erekcji. Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do aktywacji układu nerwowego oraz układu naczyniowego. Pierwszą zasadniczą zmianą jest zwiększenie syntezy tlenku azotu, czyli substancji rozszerzającej naczynia krwionośne. Dzięki temu ciała jamiste prącia wypełniają się krwią, co prowadzi do powstania wzwodu. A za utrzymanie erekcji odpowiada wysoki poziom cGMP, czyli cyklicznego monofosforanu guanozyny. Gdy pod wpływem fosfodiesterazy dochodzi do spadku poziomu cGMP - wówczas erekcja zanika. Fizjologicznie ma to miejsce po ejakulacji, jednak nierzadko może mieć to miejsce podczas stosunku. Wówczas jedynym rozwiązaniem jest zahamowanie aktywności fosfodiesterazy typu 5, co umożliwia zapobieganiu zaburzeń erekcji. I taka jest właśnie rola inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, takich jak tadalafil.

Zażycie tadalafilu rozwiązuje problem impotencji, utrzymując właściwy poziom cGMP przez cały czas trwania stosunku. Nadmierna aktywność fosfodiesterazy może wynikać z przemęczenia, stresu, sięgania po używki. Aby przywrócić fizjologiczną aktywność tego enzymu, zalecana jest zmiana stylu życia na zdrowszy. Ale nie zawsze to wystarcza - i wtedy korzystanie z leku Apcalis Sx skutecznie poprawi jakość życia seksualnego. Jaka jest zatem recepta na udane życie seksualne mężczyzny? Odpowiednia dieta, unikanie stresu, regularna aktywność fizyczna, a w razie potrzeby - sięganie po bezpieczny i skuteczny lek na problemy z potencją. 

Apcalis 20 mg - dawkowanie, czas działania

Apcalis Sx 20 mg to łatwe do połknięcia tabletki, które należy stosować przed rozpoczęciem współżycia. Najlepiej jest zażyć lek na kilkadziesiąt minut przed stosunkiem. Nie będziemy długo czekać na efekty - już po 20 - 30 minutach pojawi się pełna gotowość do odbycia stosunku seksualnego. Nie ma jednak potrzeby bardzo precyzyjnego planowania zażywania leku. Jego działanie utrzymuje się bowiem do 36 godzin. Oznacza to, że przez cały weekend możesz cieszyć się ze swojej sprawności seksualnej. Oczywiście czas działania leku nie jest jednoznaczny z czasem utrzymywania się wzwodu - to byłoby bardzo kłopotliwe. Lek Apcalis działa w ten sposób, że przywraca zdolność do odbycia stosunku. A to oznacza, że erekcja pojawi się po pojawieniu się pobudzenia seksualnego, a po zakończeniu stosunku erekcja zanika. Podczas tych kilkudziesięciu godzin, gdy lek Apcalis działa, można odbyć wiele stosunków seksualnych. Nie należy jednak obawiać się spontanicznych erekcji.

Zarówno czas utrzymywania się działania leku, jak i czas, w jakim pojawia się efekt po zażyciu leku, jest kwestią indywidualną. Wszystko zależy od tempa metabolizmu leku, a także czasu, w jakim tabletka jest trawiona i wchłaniana z przewodu pokarmowego. Niemałe znaczenie ma także to, co spożywamy i pijemy podczas łykania tabletki. Tabletkę Apcalis Sx najlepiej jest popić szklanką wody. Nie należy popijać leku sokiem owocowym, zwłaszcza grapefruitowym. Niezalecane jest także połączenie Apcalis i alkohol. Bardzo często przed stosunkiem mamy ochotę sięgnąć po lamkę wina czy drinka. Jest to jednak niewskazane, gdy jednocześnie chcemy zażyć lek na potencję. Alkohol wchodzi w interakcję z lekiem, zaburza jego metabolizm oraz może osłabiać działanie leku. Z podobnego powodu nie należy łączyć zażywania leku ze spożywaniem tłustych potraw, gdyż spowalnia to przyswajanie leku. 

Apcalis to wyjątkowy lek na potencję, który - dzięki bardzo długiemu czasowi działania - dostarcza skutecznego i bardzo dyskretnego rozwiązania problemów ze wzwodem. Dzięki temu lek można stosować rzadziej niż inne środki na potencję, które działają tylko przez kilka godzin. Oznacza to wygodę stosowania i brak konieczności zaprzątania sobie głowy kwestią ponownego przyjęcia dawki leku. Możliwość przyjmowania leku rzadziej wpływa ponadto pozytywnie na zdrowie. Lek stosowany rzadziej wywoła przecież mniej skutków ubocznych. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące dawkowania leku znajdują się na opakowaniu oraz w ulotce. Przed zastosowaniem leku konieczne jest zapoznanie się z tymi informacjami, co zapewni bezpieczne stosowanie leku i jego maksymalną skuteczność.

Apcalis Sx - skutki uboczne i przeciwwskazania

Podczas stosowania leku Apcalis mogą pojawić się przemijające działania niepożądane. Jest to jednak zjawisko towarzyszące stosowaniu jakiegokolwiek preparatu leczniczego. Jakich skutków ubocznych można się spodziewać? Najczęściej występują takie skutki uboczne Apcalisu jak bóle głowy i zawroty głowy, szumy uszne, zaburzenia wzroku, zaczerwienienie twarzy. Niekiedy pojawić mogą się bóle mięśni (szczególnie bóle nóg i bóle pleców), nadwrażliwość na światło czy niestrawność. Ta ostatnia może manifestować się pod postacią bólów brzucha, biegunki, wymiotów i nudności. Takie skutki uboczne mają charakter przejściowy i ustępują samoistnie. Bywa i tak, że mogą pojawić się poważniejsze powikłania, jednak spotykane są one znacznie rzadziej. Mowa m. in. o nadciśnieniu tętniczym czy priapizmie (bolesnym, długotrwałym wzwodzie). Wszystkie informacje dotyczące możliwych działań niepożądanych leku można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania. Jeśli wystąpią jakiekolwiek powikłania, warto jest udać się do lekarza i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące możliwości dalszego stosowania leku.

Lek Apcalis Sx jest bezpieczny w stosowaniu - z tego względu jest dostępny bez recepty. Oczywiście nie każdy może stosować ten lek, ale przeciwwskazania tak naprawdę dotyczą każdego leku czy suplementu diety, nawet zwykłych witamin. Najważniejsze przeciwwskazania do stosowania leku Apcalis to niedawno przebyty zawał serca czy udar mózgu. Lek na potencję Apcalis  jest wskazany dla mężczyzn niskim ciśnieniem krwi lub nadciśnieniem, niewydolnością wątroby lub nerek, arytmią. Ponadto szczególną ostrożność należy zachować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu, a także podczas stosowania leków zwiększających poziom tlenku azotu w organizmie.

Apcalis - cena, gdzie kupić?

Apcalis to lek dostępny bez recepty, nie ma zatem konieczności wizyty u lekarza. Kiedyś nie było możliwości zakupu leku na potencję bez recepty, a to wiązało się z krępującymi wizytami u lekarza rodzinnego lub specjalisty. Teraz tego typu produkty nie są wypisywane przez lekarzy i można je stosować bez szkody dla zdrowia organizmu. Nie należy ich jednak stosować w nadmiernej ilości. Apcalis Sx 20 mg to skuteczny lek na zaburzenia potencji, który dostępny jest w następującej postaci: tabletki powlekane oraz Apcalis żel, dostępny w formie saszetek z żelem w kilku atrakcyjnych smakach. W naszym sklepie internetowym można zakupić obie te postacie tadalafilu w atrakcyjnej cenie.

Apcalis Sx 20 mg to postać leku pakowana w kartoniki zawierające dwa blistry po dwie tabletki. Im więcej blistrów tabletek kupisz, tym niższa cena zakupu. W jednym opakowaniu masz 4 tabletki leku, a gdy zakupisz ich więcej - otrzymasz kolejne tabletki gratis. A jak zamówić lek Apcalis? Wystarczy, że wybierzesz ilość opakowań, podasz imię i nazwisko oraz adres dostawy. Potem wystarczy jedynie dokonać bezpiecznej płatności - i przesyłka bardzo szybko dotrze do Twojego domu. Tych kilka prostych kroków dzieli Cię od odzyskania sprawności seksualnej - wystarczy sięgnąć po skuteczny lek na potencję. My zapewniamy Ci dostęp do bezpiecznych i niedrogich leków, a opinie zadowolonych klientów, którzy zakupili Apcalis Sx w tabletkach oraz Apcalis Sx w żelu w atrakcyjnej cenie są najlepszą rekomendacją dla naszego sklepu.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o Apcalis Sx 20mg

Twoja ocena:

Komentarze

 • mariusz Data: 2020-06-07 Ocena:
  polecam sklep, polecam apcalis – wszystko ok
 • marekxx Data: 2020-03-31 Ocena:
  stosunkowo niska cena, szybka wysyłka – polecam każdemu
 • chris79 Data: 2020-03-16 Ocena:
  temat impotencji spedzal mi sen z powiek, do czasu aż zażylem apcalis
 • piotrek Data: 2020-01-11 Ocena:
  czegoś takiego się nie spodziewałem, jedno opakowanie zażyte – i po problemie
 • robo88 Data: 2019-12-20 Ocena:
  po przetestowaniu kilku preparatów potwierdzam –apcalis działa najdłużej
 • olek Data: 2019-10-04 Ocena:
  bałem się skutków ubocznych, ale po apcalisie nie mam nawet bólu głowy, za to lek działa na to, co trzeba
 • janusz Data: 2019-09-10 Ocena:
  lekarz zdiagnozował u mnie zaburzenia potencji i polecił taldanafil, rzeczywiście działa
 • szymon Data: 2019-08-27 Ocena:
  jakie to proste – przyjmujesz lek pół godziny przed seksem i wszystko działa jak należy
 • mario Data: 2019-08-20 Ocena:
  fajny sklep, duży wybór leków w niskich cenach i szybka dostawa
 • darek Data: 2019-04-02 Ocena:
  w końcu coś, co działa i pozwala wydłużyć czas współżycia
 • staszek Data: 2018-02-19 Ocena:
  zamówiłem apcalis na tej stronie, otrzymałem po dwóch dniach; dziś wieczorem pierwszy raz testuje
 • Konrad Data: 2018-02-12 Ocena:
  zamowilem kilka tabletke apcalis i teraz testujemy z dziewczyna, jest poprawa
Leki na potencje