Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

Eriacta 100mg

Cena: 56,00 zł
blistrów
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Cennik

Eriacta 100mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg
 Pakowana w blistry po 4 tabletki
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 4 56 zł 14 zł 17 zł
2 8 96 zł 12 zł 17 zł
4 16 176 zł 11 zł 17 zł
5 20 200 zł 10 zł 17 zł
10 40 360 zł 9 zł GRATIS
20 80 640 zł 8 zł GRATIS

Opis preparatu: Eriacta 100mg

Eriacta to lek na zaburzenia potencji, który polecany jest każdemu mężczyźnie, mającemu problem z osiągnięciem wzwodu oraz odpowiednio długim jego utrzymaniem. Każda tabletka zawiera aż 100 mg sildenafilu, czyli substancji, która w bezpieczny i skuteczny sposób przywraca sprawność seksualną mężczyzny. Lek działa doraźnie, przez kilka godzin. Eriacta to produkt wysokiej jakości, dedykowany mężczyznom w każdym wieku. Już jednorazowe zażycie tabletki wystarczy, aby zapomnieć o zaburzeniach erekcji. Jeśli dotyczy Cię ten problem, ne pozwól, aby zdominował on Twoje życie - rozwiąż go skutecznie, sięgając po Eriactę.

Eriacta - bezpieczny lek na zaburzenia potencji

 

Kiedy tylko w naszym życiu pojawiają się trudności seksualne musimy jak najszybciej reagować. Od naszej reakcji zależeć będzie to w jakim stopniu uda się problem pokonać, a w jakim zostanie on całkowicie nierozwiązany. Właśnie dlatego korzystanie z leków i odpowiednich porad specjalistów może być niezwykle pomocne dla każdego mężczyzn, który właśnie boryka się z problemami ze swoją erekcją. Te problemy czasami pojawiają się również w przypadku znacznie młodszych osób. To wyraźny sygnał, by rozpocząć walkę, również za pomocą odpowiednich środków farmakologicznych, które są w stanie usunąć nasz problem raz a dobrze, ale przede wszystkim umożliwią nam dalsze życie seksualne, które będzie udane. W ten sposób unikniemy stresu i spadku poczucia własnej wartości spowodowanego nieudanym życiem seksualnym i poczuciem, że to właśnie my zawodzimy. To poczucie winy niestety ma spore konsekwencje, dlatego też nie wolno nam lekceważyć żadnych pojawiających się sygnałów w naszym organizmie.

Pamiętając o skonsultowaniu się z lekarzem lub kilkoma lekarzami specjalistami z różnych dziedzin, możemy również rozpocząć leczenie odpowiednimi lekami, które z pewnością poprawią nasze życie seksualne, a być może również całkowicie rozwiążą problem, choć całkowite wyleczenie tabletkami jest niezwykle trudne w rzeczywistości. Dzięki stosowaniu takim lekom jak Eriacta 100mg będziemy mogli na nowo cieszyć się życiem seksualnym i na pewno w okresie szukania problemu, oraz leczenia schorzenia, nasze poczucie wartości nie będzie szybowało w dół. Eriacta rozszerza nasze naczynia krwionośne, które to z kolei dostarczają ową krew do naszych naczyń jamistych. To właśnie z tych naczyń w dużej mierze zbudowane są genitalia. Dzięki temu następuje znacznie szybsza erekcja, a to z kolei powoduje znacznie lepsze życie seksualne osoby, która leczy się za pomocą takich właśnie leków. To małe tabletki, bardzo wygodne w użyciu i przede wszystkim szybko działające. Już po kilkudziesięciu minutach jesteśmy gotowi do działania. Oczywiście pamiętać należy o zachowaniu wszelkich koniecznych środków ostrożności, a przede wszystkim o tym, by nie łączyć takich leków z alkoholem, który może całkowicie pozbawić je mocy. Na dodatek stosując takie karkołomne połączenie w przypadku kiedy z alkoholem przesadzimy możemy spotęgować wiele skutków ubocznych. To niepotrzebna męka. Lepiej więc stosujmy ten lek bezpiecznie i zgodnie z zaleceniami lekarza. Eriacta 100mg posiada substancję czynną dokładnie taką samą jak w przypadku znanych od wielu lat na całym świecie niebieskich pastylek viagra. Jest to po prostu jej tańszy zamiennik, dzięki czemu kilka dodatkowych złotych zostanie w naszej kieszeni. Skuteczność jest oczywiście dokładnie taka sama. Tabletki różnią się tak naprawdę nieznacznie rozmiarem, kolorem, oraz oczywiście marką i opakowaniem. Tak naprawdę zawartość samej tabletki jest niemal identyczna. Znajdziemy w niej substancję taką jak cytrynian sildenafilu, dzięki któremu nasz organizm znów zacznie pracować perfekcyjnie jeżeli chodzi o erekcję.

Oczywiście nie musimy się stresować samoczynną erekcją. To niemożliwe. Takie leki jak ten jedynie ułatwiają nam jej osiągnięcie poprzez odpowiednią stymulację. Szybkość działania zapewnia, że praktycznie w każdej chwili możemy być całkowicie gotowi na doznania seksualne, a lek ten dodatkowo bardzo długo utrzymuje się w naszym organizmie przez co unikniemy również tak krępującego planowania doznań erotycznych. Takie planowanie zabija całą frajdę z tej sfery życia, dlatego też producent leku zadbał o to, by dopasować dawkę do takiego rozmiaru, by dawała nam całkowitą swobodę działania.

 

Eriacta - jak działa lek?

 
Eriacta to środek z powodzeniem stosowany w leczeniu zaburzeń potencji. Zaburzenia te mogą miec dwojako charakter - mogą sprowadzać się do trudności z osiągnięciem wzwodu, a także problemów z odpowiednio długim utrzymaniem erekcji, a zatem - brakiem możliwości odbycia stosunku. W większości przypadków takie problemy dotyczące sfery seksualnej można skutecznie leczyć - bez względu na przyczyny zaburzeń erekcji. A te wynikać mogą z kilku kwestii - jedną z nich jest występowanie niektórych schorzeń, a kolejną - niewłaściwy styl życia. Choroby, którym może towarzyszyć problem ze wzwodem to m. in. cukrzyca, miażdżyca, nieunormowane ciśnienie krwi, urazy kręgosłupa czy schorzenia neurologiczne. Natomiast niezdrowe nawyki, sprzyjające powstaniu kłopotów z erekcją to m. in. palenie papierosów i picie alkoholu, niewysypianie się, stres, przemęczenie, źle zbilansowana dieta. Na działanie takich niekorzystnych czynników narażonych jest coraz więcej mężczyzn - a to przekłada się na powszechne występowanie zaburzeń potencji. Wówczas wystarczy sięgnąć po oryginalne leki na potencję.
 
Eriacta zawiera przebadaną, bezpieczną substancję czynną - sildenafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5, który dał się poznać całemu światu za sprawą Viagry. To właśnie w sławnej niebieskiej tabletce związek ten zastosowany został na wielką skalę. Dziś ta skuteczna substancja stosowana w leczeniu zaburzeń potencji dostępna jest bez recepty - a co więcej, można ją kupić znacznie taniej. Zamienniki Viagry, takie jak Eriacta kosztują mniej niż niebieskie tabletki, wcale nie ustępując im skutecznością. Sildenafil normalizuje aktywność enzymu fosfodiesterazy typu 5, co ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia i podtrzymania erekcji. Jak dokładnie działa lek Eriacta?
 
Po zadziałaniu bodźca seksualnego dochodzi do wzmożonej syntezy tlenku azotu w ciałach jamistych prącia, a także nasilenia syntezy związku cGMP. Substancje te warunkują rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększony napływ krwi do ciał jamistych. Skutkuje to powstaniem wzwodu. Dla odpowiednio długiego utrzymania erekcji konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu cGMP - a w tym przeszkodzić może nadmierna aktywność enzymu fosfodiesterazy, która rozkłada cGMP. Dlatego w leczeniu zaburzeń potencji doskonale sprawdza się stosowanie inhibitorów fosfodiesterazy, takich jak sildenafil. Dzięki tego typu środkom możliwe jest wspomaganie fizjologicznych procesów odpowiedzialnych za pojawienie się i utrzymywanie wzwodu przez cały stosunek. Lek działa doraźnie, a zatem przez kilka godzin po zażyciu tabletki możliwe jest odbycie stosunku seksualnego bez obawy o brak erekcji.
 

Stosowanie Eriacty - czas działania, dawkowanie

 
Lek Eriacta dostępny jest w postaci tabletek, z których każda dostarcza 100 mg sildenafilu. Lek należy zażyć, popijając tabletkę wodą. Niewskazane jest popijanie leku sokiem grapefruitowym, a zabronione jest łączenie leku z alkoholem. To niezmiernie ważna informacja. Może to zaburzać metabolizm leku i osłabiać jego działanie, a także zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Opóźnione działanie leku może pojawić się także wtedy, gdy przyjmiemy tabletkę jednocześnie z tłustym posiłkiem. Wówczas potraw ao dużej zawartości tłuszczu ogranicza wchłanianie leku z przewodu pokarmowego. Prawidłowo zażyty lek zaczyna działać średnio po pół godziny, a działanie utrzymuje się przez kilka godzin. Należy pamiętać, że 100 mg to maksymalna dawka sildenafilu, której nie należy przekraczać.
 
Zażycie jednej dawki Eriacty, dostarczającej aż 100 mg sildenafilu sprawia, że przez średnio cztery godziny każdy mężczyzna będzie gotowy do odbycia stosunku seksualnego. Umożliwia to pozbycie się braku pewności siebie i obaw związanych z niemożnością utrzymania erekcji, co ma ogromne znaczenie dla każdego pana, który boryka się z zaburzeniami potencji. Inhibitory fosfodiesterazy działają na fizjologiczne procesy towarzyszące podtrzymaniu erekcji, zatem lek działa skutecznie, a co najważniejsze - jest bezpieczny dla zdrowia. Lek ten doskonale sprawdza się w zaburzeniach potencji o rozmaitym podłożu, u mężczyzn zarówno młodych, jak i w podeszłym wieku. Należy bowiem pamiętać, że impotencja to nie jest problem wyłącznie starszych panów - coraz częściej kłopotów ze wzwodem doświadczają dwudziesto - i trzydziestolatkowie. We wszystkich tych przypadkach należy stosować odpowiednie leczenie preparatami takimi jak Eriacta, ponadto wskazana jest zmiana trybu życia na zdrowszy. Lek na potencję może być przyjmowany zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba - warto go przyjmować przed każdym stosunkiem, dopóki problem z potencją nie minie. To powinno zupełnie wystarczyć do tego, aby odzyskać pełną sprawność seksualną. A w razie przypadków bardziej skomplikowanych - wskazana jest konsultacja z lekarzem specjalistą, np. urologiem. 
 

Eriacta - możliwe skutki uboczne oraz przeciwwskazania do stosowania leku

 
Sildenafil zawarty w leku Eriacta jest substancją, która została bardzo dokładnie przebadana. O tym, że lek jest naprawdę bezpieczny najlepiej świadczy fakt, że lek jest obecnie dostępny bez recepty. Można go zatem stosować bez szkody dla organizmu, choć oczywiście możliwe jest wystąpienie działań niepożądanych. Jednak w przypadku tego typu preparatów poważne powikłania zdarzają się niezwykle rzadko, a większość działań ubocznych leku ma zdecydowanie łagodny przebieg i mija samoistnie. Najczęściej zauważalne skutki uboczne towarzyszące zażyciu substancji czynnej sildenafilu to: zaczerwienienie twarzy, bóle głowy, szumy uszne, niestrawność i bóle brzucha, a także zaburzenia widzenia, senność. Znacznie rzadziej zdarzają się poważniejsze powikłania, takie jak obniżenie ciśnienia krwi, kołatanie serca, priapizm (bolesny wzwód) oraz omdlenia. W razie wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych, najlepiej jest chwilowo przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Pomoże to rozwiać wszelkie wątpliwości i umożliwi zdobycie informacji, czy z powodu wystąpienia działań niepożądanych konieczne jest zrezygnowanie ze stosowania leku Eriacta.
 
Leki na zaburzenia wzwodu nie mogą być przyjmowane przez każdego - istnieje kilka przeciwwskazań. Na pewno lek Eriacta nie jest polecany osobom z zaburzeniami dotyczącymi układu krążenia, takimi jak miażdżyca, niskie ciśnienie krwi, niedawno przebyty zawał serca czy udar mózgu. Na stosowanie inhibitorów fosfodiesterazy nie mogą sobie ponadto pozwolić panowie z niewydolnością wątroby czy nerek, a także podczas stosowania leków zwiększających poziom tlenku azotu. Aby poznać szczegółowo wszystkie przeciwwskazania, powinniśmy przeczytać wszelkie informacje zawarte w ulotce. Wtedy stosowanie leku będzie bezpieczne, a lek zadziała tak, jak powinien, wspomagając walkę z impotencją. 
 

Eriacta - cena, gdzie kupić?

 
Leki stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji kiedyś dostępne były wyłącznie na receptę. Oznaczało to, że zakupu leku nie mogliśmy dokonać w dowolnym momencie. Wcześniej czekała nas wizyta u lekarza, który musiał wypisać receptę. Taką wizytę u lekarza większość mężczyzn uznawała za bardzo krępującą, nie bez znaczenia była także kwestia czasu, który tracony był na stanie w kolejce do gabinetu. Kupując lek bez recepty, omijamy wszelkie te niedogodności. Takie zakupy umożliwiają zdobycie leku w dowolnym momencie, mamy zatem komfort, że możemy zdobyć lek bez uprzedniego planowania zbliżenia, a zatem nawet bezpośrednio przed stosunkiem.
 
Lek Eriacta, podobnie jak inne leki stosowane w impotencji można nabyć w aptece, ale to nie jedyna możliwość. Takie środki można dziś zakupić także w sklepach internetowych. To rozwiązanie bardzo cenione przez klientów, gdyż pomaga zaoszczędzić czas, a także pieniądze. Najczęściej leki dostępne online są tańsze od tych oferowanych w sklepie stacjonarnym - dlatego też klienci często wybierają taką formę zakupów. Nasza strona internetowa umożliwia Ci zakup leku Eriacta bez wychodzenia z domu - takie zakupy związane są z ogromną wygodą. Nasz sklep internetowy oferuje szereg udogodnień podczas zakupów leku na potencję. Najważniejsze nich to bezpieczna płatność, atrakcyjna cena leku i niski koszt wysyłki, szybka realizacja zamówienia. Ponadto jeśli zamówisz więcej opakowań, wówczas każda tabletka kosztuje mniej - a dodatkowo otrzymujesz atrakcyjny gratis. Jeśli zatem dotyczy Cię problem potencji i poszukujesz pomocy w naszym sklepie znajdziesz skuteczne i bezpieczne produkty na potencję najlepsze na rynku. Zwracamy szczególną uwagę, aby każdy nas klient był zadowolony i zakupił wyłącznie takie leki, które są bezpieczne dla zdrowia, a jednocześnie skutecznie rozwiązują problemy z erekcją.
 
Lek Eriacta ma doskonałe opinie - i nic dziwnego, skoro ten zamiennik Viagry łączy w sobie skuteczność i bezpieczeństwo stosowania, a także atrakcyjny koszt zakupu. Stosowanie Eriacty pozwala pozbyć się problemów z osiągnięciem wzwodu i jego utrzymaniem, co poprawia zauważalnie jakość życia seksualnego. To doskonały lek na problemy z potencją, który faktycznie spełnia oczekiwania każdego mężczyzny, a także jego partnerki. W końcu w zasięgu ręki jest prosty sposób na rozwiązanie problemów z potencją, odzyskanie poczucia męskości oraz pewności siebie. Teraz znany lek Viagra ma prawdziwą konkurencję - to Eriacta, która sprawi, że już nigdy kłopoty ze wzwodem nie spędzą Ci snu z powiek.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o Eriacta 100mg

Twoja ocena:

Komentarze

 • test Data: 2020-07-03 Ocena:
  test
 • Michał Data: 2020-04-15 Ocena:
  po viagrze miałem silne bole glowy, mam nadzieje ze po leku eriacta będę czul się lepiej
 • Wojtek Data: 2020-03-27 Ocena:
  nigdy nie miałem tyle przyjemności z seksu jak po tym leku
 • Paweł Data: 2020-02-20 Ocena:
  eriacta faktycznie działa, i to bez skutkow ubocznych
 • Grzesiek Data: 2019-08-20 Ocena:
  eriacta mi pomogła, nie mam problemów ze wzwodem, a seks trwa dłużej niż bez zażycia leku
 • Szymek Data: 2019-07-01 Ocena:
  Eriacta jest lepsza niż viagra, a kosztuje mniej
 • Ryszard Data: 2019-06-22 Ocena:
  ostatnio pojawiły się u mnie problemy ze zdrowiem i kłopoty z erekcją, kupiłem lek eriacta bo podobno działa jak viagra
 • Bruno Data: 2019-06-12 Ocena:
  od jakiegoś czasu musze sobie pomoc srodkami na potencje i eriacta zawsze się sprawdza
 • Darek Data: 2019-04-05 Ocena:
  dawniej sięgałem po viagrę, a teraz testuje tańsza eriactę i działa równie dobrze
 • Franek Data: 2019-02-23 Ocena:
  szybki czas realizacji zamówienia, niezła cena, tabletki gratis przy zakupie kilku opakowań - polecam
 • Eryk Data: 2019-02-20 Ocena:
  w moim wieku trzeba się już wspomagać lekami na potencje; eriacta to pierwszy lek, jaki stosuje i już widze poprawe, ale czekam na więcej
 • Marek Data: 2018-04-26 Ocena:
  eriacta to najlepszy lek na rynku wspomagający potencję
 • Romek Data: 2018-04-25 Ocena:
  wystarczy, że zażyje lek pół godziny przed seksem i wszystko działa jak należy
Leki na potencje