Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

Kamagra 100mg tabl. musująca

Cena: 140,00 zł
blistrów
1 blister zawiera 7 tabletki leku.

Cennik

Kamagra 100mg w postaci tabletek do rozpuszczania w wodzie

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w plastikowe słoiczki zawierające po 7 tabletek
Działanie do 4 godzin
Opakowań Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 7 140 zł 20 zł 3 17 zł
2 14 266 zł 19 zł 7 GRATIS
3 21 378 zł 18 zł 10 GRATIS
4 28 476 zł 17 zł 14 GRATIS
5 35 560 zł 16 zł 15 GRATIS
10 70 1050 zł 15 zł 35 GRATIS
20 140 1960 zł 14 zł 70 GRATIS
40 280 3640 zł 13 zł 140 GRATIS

Opis preparatu: Kamagra 100mg tabl. musująca

Kamagra musująca to skuteczny lek na potencję, występujący w innowacyjnej postaci tabletek musujących. Dzięki temu lek wyróżnia się doskonałą przyswajalnością z przewodu pokarmowego, a także szybkim czasem działania. Substancją czynną zastosowaną w Kamagrze jest sildenafil w dawce 100 mg - związek aktywny, z powodzeniem stosowany od lat w popularnej Viagrze. Kamagra musująca nie ustępuje skutecznością sławnym niebieskim tabletkom, a kosztuje znacznie mniej. Jeśli zatem doświadczasz problemów z potencją i poszukujesz szybkiego i prostego rozwiązania - tabletki musujące Kamagra 100 mg to najlepszy wybór.

 

Kamagra - tabletki musujące na zaburzenia erekcji

 
Życie seksualne to niezwykle ważny aspekt życia, wpływający na nasze samopoczucie fizyczne i psychiczne, pewność siebie, a także relacje w związku z partnerką. Każdy mężczyzna, który doświadcza problemów z potencją, traci pewność siebie, zaczyna wątpić w swoją męskość, odczuwa uczucie skrępowania w sytuacjach intymnych. Niekiedy takie problemy z erekcją występują sporadycznie, mogą także utrzymywać się przez dłuższy czas. Bywają manifestacją zwykłego przemęczenia, ale mogą także towarzyszyć poważniejszym schorzeniom. Bez względu na przyczynę zaburzeń potencji, problemy z erekcją mogą mieć dwojaki charakter. Mężczyzna może mieć problem z osiągnięciem wzwodu lub problem z utrzymaniem erekcji przez cały czas trwania stosunku. Oba te zaburzenia uniemożliwiają odbycie stosunku i czerpanie radości z seksu. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być zróżnicowane. U młodych mężczyzn zaburzenia erekcji pojawiają się coraz częściej, co ma bezpośredni związek z narażeniem na stres, przemęczeniem i przepracowaniem. Nie bez znaczenia jest także źle zbilansowana dieta, palenie papierosów, picie alkoholu czy siedzący tryb życia. Z kolei u starszych mężczyzn zaburzenia erekcji są konsekwencją fizjologicznego spadku stężenia testosteronu, postępującego wraz z wiekiem. Ponadto kłopoty z osiągnięciem wzwodu mogą wynikać ze współwystępowania takich schorzeń jak cukrzyca, miażdżyca, kłopoty z ciśnieniem krwi, choroby neurologiczne, schorzenia prostaty czy urazy kręgosłupa. 
 
Problemy z potencją wśród mężczyzn pojawiają się w różnym wieku i z różnych przyczyn. Bez względu na to jednak czym są one spowodowane faktem jest, że nowoczesna farmakoterapia jest w stanie temu zaradzić. Oczywiście same tabletki to nie wszystko, bowiem impotencja lub problemy z erekcją mają czasami zupełnie inne podłoże, aniżeli chemia w naszym organizmie. Często jest to chociażby kwestia założonych nieświadomie blokad w psychice, albo po prostu fizyczna wada (np. urologiczna). Właśnie dlatego należy się kompleksowo przebadać w sytuacji, kiedy tylko takie problemy zaczynają się u nas pojawiać. Być może znajdziemy przyczynę i wyleczymy problem całkowicie. Tym większe na to szanse im młodsi jesteśmy, bo faktem jest, że w nieco starszym wieku problemy z erekcją u mężczyzn są naturalną sprawą i wtedy pozostaje leczenie objawowe. Na rynku znajdziemy bardzo wiele ciekawych i oczywiście działających specyfików, takich jak popularna viagra, a także jej zamienniki – chociażby Kamagra. To środki, które najczęściej problemu nie leczą, ale są w stanie polepszyć jakość naszego życia intymnego na dłuższy czas. Przyznać należy również, że takie leki są niezwykle skutecznym sposobem walki z potencją. 
 
Tabletka na potencję działa doraźnie - zażyta przed stosunkiem umożliwia osiągnięcie i podtrzymanie erekcji. Aby jednak terapia zaburzeń potencji przyniosła trwałe efekty, konieczne jest wyeliminowanie przyczyny impotencji. Niekiedy wystarczy zmiana trybu życia na zdrowszy, innym razem konieczne jest wyleczenie choroby podstawowej. W tym okresie, gdy mężczyzna oczekuje na efekty długofalowej terapii, leki na potencję takie jak Kamagra musująca umożliwiają przywrócenie sprawności seksualnej i pewności siebie, dzięki czemu mężczyzna i jego partnerka znów mogą cieszyć się seksem.
 

Jak działa Kamagra musująca?

 
Kamagra musująca zawiera związek aktywny sildenafil, który zaliczany jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Stosowanie tego związku w naturalny sposób oddziałuje na organizm i fizjologiczne mechanizmy służące osiągnięciu wzwodu i jego podtrzymaniu. Dzięki temu Kamagra musująca działa szybko, skutecznie i bezpiecznie, a zatem bez szkody dla zdrowia. Kamagra musująca może być stosowana zarówno u mężczyzn młodych, jak i tych w starszym wieku. Zażycie leku przed stosunkiem daje szansę na odbycie satysfakcjonującego zbliżenia, bez możliwości utraty wzwodu lub problemów z jego osiągnięciem. 
 
Sildenafil hamuje aktywność enzymu fosfodiesterazy, co umożliwia osiągnięcie trwałego wzwodu. Podczas pobudzenia seksualnego w ciałach jamistych prącia zwiększa się stężenie tlenku azotu oraz cGMP. Związki te rozluźniają mięśniówkę gładką naczyń krwionośnych, powodują rozszerzenie naczyń i nasilony napływ krwi do ciał jamistych prącia. Wówczas pojawia się wzwód, a do jego podtrzymania konieczne jest uzyskanie wysokiego poziomu cGMP. W prawidłowych warunkach związek ten jest stopniowo metabolizowany przez fosfodiesterazę typu 5. Gdy aktywność enzymu będzie zbyt wysoka (np. pod wpływem stresu, niewystarczającej ilości snu, stosowania używek), wówczas dojdzie do szybszego spadku stężenia cGMP. Doprowadzi to do zwężenia naczyń krwionośnych, odpływu krwi z ciał jamistych oraz wiotczenia penisa. Aby temu zapobiec - stosowane są inhibitory fosfodiesterazy typu 5, takie jak sildenafil. 
 
Sildenafil umożliwia osiągnięcie i podtrzymanie wzwodu przez cały czas trwania stosunku. Dzięki temu lek ten pomaga odzyskać mężczyźnie pewność siebie oraz pozbyć się kłopotliwej dolegliwości, jaką są zaburzenia potencji. A za udanym życiem seksualnym idzie w parze poprawa relacji z partnerką w związku, a także doskonałe samopoczucie na co dzień. Wystarczy jednorazowe przyjęcie leku, aby przez kilka godzin być gotowym do odbycia stosunku.
 

Kamagra musująca - jak długo działa, jak dawkować lek?

 
Kamagra w tabletkach musujących występuje w wygodnej do zażycia formie. Wystarczy rozpuścić tabletkę w szklance wody i wypić smaczny napój. Taka forma przyjmowania leku nie wzbudza niczyich podejrzeń, a zatem umożliwia dyskretne przyjęcie dawki leku. Dzięki temu unikniemy kłopotliwych pytań dotyczących połknięcia tabletki. Łatwość zażycia leku bez konieczności zachowania dyskrecji to coś, co z pewnością docenią wszyscy panowie. Dzięki tabletkom musującym Kamagra 100 mg możliwe jest zwiększenie sprawności seksualnej. Wystarczy przyjąć dawkę leku na 30 minut przed stosunkiem. Nie ma jednak konieczności bardzo precyzyjnego planowania zbliżenia. Co prawda lek Kamagra zaczyna działać po 30 minutach, jednak czas działania leku utrzymuje się prze kilka godzin. Oznacza to, że produkty tego typu działają wystarczająco długo, by móc cieszyć się udanym seksem bez konieczności planowania każdej minuty. 
 
Podczas stosowania leku Kamagara należy pamiętać, że sildenafilu nie należy łączyć z alkoholem. Alkohol może bowiem wchodzić w interakcję z substancją czynną leku, nasilając działania niepożądane, a także osłabiając działanie leku. Także jednoczesne przyjęcie leku z tłustym posiłkiem może zmniejszyć skuteczność leku i opóźnić pojawienie się efektu. Przy stosowaniu środków na potencję należy pamiętać, że nie wolno przekraczać dopuszczalnej dawki leku. Przed rozpoczęciem współżycia można przyjąć lek w ilości jednej tabletki. Gdy przyjmiemy więcej - lek nie zadziała szybciej, a jego działanie nie będzie dłuższe.
 

Kamagra musująca - cena, gdzie kupić?

 
Kamagra musująca 100 mg dostępna jest bez recepty. Taka doskonała dostępność leku na potencję pozwala zakupić lek na erekcję w dowolnym momencie, bez konieczności wizyty u lekarza w celu zdobycia recepty. Wizycie u lekarza i opowiadaniu o tym, że dotyczą nas kłopoty ze wzwodem, zawsze towarzyszy uczucie skrępowania. Nie inaczej jest, gdy musimy udać się osobiście do apteki i zakupić lek. Teraz jednak zakupy leku Kamagra są znacznie prostsze - możliwy jest bowiem zakup leku przez Internet. To rozwiązanie wygodne, szybkie, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze. 
 
Na naszej stronie internetowej można zrealizować bezpieczne zakupy leków na potencję. Oferowane przez nas produkty to wyłącznie leki sprawdzone, wysokiej jakości, które można stosować bez obaw o zdrowie. W naszym sklepie internetowym można znaleźć rozmaite środki na potencję, w tym Kamagrę musującą. Ten skuteczny zamiennik Viagry dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Lek Kamagra musująca dostępny jest w formie opakowania zawierającego 7 tabletek musujących. Jeśli zdecydujesz się na zakup większej ilości leku, każde kolejne opakowanie kosztuje mniej. Ponadto otrzymujesz tabletki leku na potencję gratis - zyskujesz zatem podwójnie. Na naszych klientów czekają kolejne udogodnienia - bezpieczne płatności, szybki czas realizacji zamówienia, niski koszt dostawy. Ponadto każdy niezdecydowany klient może skorzystać z możliwości napisania pytania do eksperta, co pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru leku na potencję. 
 
Krótkotrwała erekcja i inne zaburzenia potencji powoli przestają być tematem tabu. Coraz częściej postrzegane są po prostu jako kłopotliwa dolegliwość, którą można z powodzeniem leczyć. Wystarczy raz przekonać się, jak działa lek na potencję, aby uwierzyć, że możliwe jest pozbycie się problemu w erekcją. Dobry lek na potencję, taki jak Kamagra tabletki musujące to szybkie, skuteczne i bezpieczne rozwiązanie problemów ze wzwodem. Kiedyś głównym problemem była ograniczona dostępność leku, dziś - można zakupić lek bez recepty, a nawet bez wychodzenia z domu, bo przez Internet. Jeśli zatem problemy ze wzwodem spędzają Ci sen z powiek - pamiętaj, że masz w zasięgu ręki doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu Ty i Twoja partnerka odzyskacie radość z seksu.
Działanie sildenafilu zawartego w leku Kamagra utrzymuje się średnio przez cztery godziny. Taki czas działania leku oznacza, że przez kilka godzin mężczyzna gotowy jest do odbycia satysfakcjonującego zbliżenia. Nie trzeba jednak obawiać się samoczynnej erekcji. Do powstania wzwodu dojdzie jedynie na skutek pobudzenia seksualnego. A wzwód nie będzie utrzymywał się przez wiele godzin, a jedynie do momentu ejakulacji. Stosowanie leków na potencję nie jest zatem skomplikowane - Kamagra musująca przyczyni się do poprawy cyrkulacji krwi w ciałach jamistych prącia, przez co pomoże zarówno uzyskać erekcję, jak i ją utrzymać. Jeśli lek nie wywołuje u Ciebie żadnych skutków ubocznych - kontynuuj stosowanie leku, zażywając go przed każdym stosunkiem. 
 

Kamagra musująca - skutki uboczne i przeciwwskazania

 
Dawniej leków na potencję można było używać wyłącznie ze wskazań lekarskich. Dziś leki zawierające sildenafil oraz inne inhibitory fosfodiesterazy dostępne są bez recepty, co najlepiej świadczy o tym, że są to leki bezpieczne. Kamagrę należy jednak stosować zgodnie z jej przeznaczeniem, a zatem wyłącznie w leczeniu zaburzeń potencji. Dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa należy przeczytać informacje zawarte na opakowaniu i w ulotce. Ważne jest, aby nie stosować leku, jeśli pojawią się efekty uboczne; wówczas należy przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Specjalista oceni, czy dalsze stosowanie leku jest bezpieczne. A skutki uboczne Kamagry 100 mg musującej najczęściej mają łagodny, przejściowy charakter. A jakich efektów ubocznych najczęściej doświadczają mężczyźni stosujący Kamagrę 100 mg?
 

W trakcie dobierania leków należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to czy dany specyfik nie będzie powodował zbyt dużych skutków ubocznych. Nie możemy się oszukiwać. Fakty są takie, że wszystkie środki na potencję jakieś skutki uboczne powodują, zresztą podobnie jak większość stosowanych leków. Kamagra 100mg tbl musująca również takie skutki uboczne będzie powodować, jednak jak zgodnie potwierdza większość użytkowników tego leku nie są one zbyt uciążliwe, a wiele spośród tych, które wymienione są w ulotce informacyjnej w ogóle się nie pojawia. W przypadku tych tabletek będą to chociażby zaczerwienienie twarzy, podniesione ciśnienie tętnicze, oraz ewentualne bóle głowy i zawroty głowy, które dość często towarzyszą podobnym lekom. Może pojawić się także niestrawność i bóle brzucha. Znacznie rzadziej pojawia się kołatanie serca, problemy z ciśnieniem, omdlenia czy bolesny wzwód.

Podobnie jak wszystkie inne leki, również ten ma sporą listę przeciwwskazań, przy których kategorycznie nie powinniśmy go zażywać w żadnej dawce. To chociażby przebyte choroby serca, udar mózgu, a także zdiagnozowane problemy z nadciśnieniem. Kolejne przeciwwskazania to niewydolność wątroby i nerek, zmiany zwyrodnieniowe siatkówki czy uczulenie na jakikolwiek składnik leku. W takich przypadkach odradza się stosowanie tej substancji czynnej. W razie wątpliwości zawsze lepiej skonsultować się z lekarzem.

Pamiętać należy również o odpowiednich środkach ostrożności, a mianowicie nie powinniśmy takich tabletek przechowywać w miejscu dostępnym dla dzieci, gdyż jest to lek kategorycznie przeznaczony do użytku jedynie przez osoby dorosłe. Poza tym nie powinniśmy mieszać go z alkoholem i spożywać tłustych potraw, ponieważ taki rodzaj diety niestety obniża skuteczność substancji czynnej. Poza wymienionymi przeciwwskazaniami oczywiście należy pamiętać, by nie przekraczać dawki leku uważanej za bezpieczną. Lek ten jest uważany za jeden ze skuteczniejszych leków na problemy z erekcją, w dodatku ceniony jest bardzo już od wielu lat przez mężczyzn z całego świata. Teraz również dostępny w naszym kraju.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o Kamagra 100mg tabl. musująca

Twoja ocena:

Komentarze

 • Mariusz Data: 2020-06-19 Ocena:
  szybkie działanie, zero skutkow ubocznych
 • Arek Data: 2020-06-10 Ocena:
  miałem się udać do lekarza po receptę, a okazało się ze leki na potencje można bez problemu kupić w necie
 • piotrek Data: 2020-03-07 Ocena:
  szybka realizacja zamówienia, fajne ceny, duży wybór leków na potencje dla każdego faceta
 • Jurek Data: 2020-03-02 Ocena:
  ciągle testuje jakieś leki na potencje i jak na razie kamagra musująca najbardziej mi odpowiada
 • Bruno Data: 2020-02-14 Ocena:
  dopiero po kamagrze musującej pozbyłem się problemów z potencja
 • Mateusz Data: 2019-12-21 Ocena:
  fajny sposób podania, mogę zażyć w towarzystwie i nikt się nie zorientuje, ze to lek na potencje
 • Michal Data: 2019-09-21 Ocena:
  mogę polecić sklep i kamagre musującą, zachęcam do stosowania leku każdego, kto ma problem z erekcja
 • Marcin Data: 2019-05-09 Ocena:
  jak zmieszałem lek z alkoholem to czułem się bardzo źle, a po samek kamagrze wszystko jest ok
 • Grzegorz Data: 2019-01-27 Ocena:
  szybkie działanie, wystarczy wypic rozpuszczoną tabletkę pól godziny przed seksem
 • Krzysiek Data: 2019-01-18 Ocena:
  niezla ta kamagra, na pewno nie zrezygnuje szybko z jej stosowania
 • Bronisław Data: 2018-12-08 Ocena:
  zdrowie już nie dopisuje tak jak dawniej i trzeba sięgać po leki na erekcje; kamagra jest niedroga a działa tak dobrze jak viagra
 • Rafal Data: 2018-09-16 Ocena:
  kamagra musujaca jest tansza od viagry, a równie skuteczna
Leki na potencje