Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

Kamagra 100mg do ssania

Cena: 80,00 zł
blistrów
1 blister zawiera 7 tabletki leku.

Cennik

Kamagra 100mg w postaci cukierka do ssania

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki/cukierki
Działanie do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 4 80 zł 20 zł 17 zł
2 8 152 zł 19 zł 17 zł
3 12 216 zł 18 zł 17 zł
4 16 256 zł 16 zł GRATIS
5 20 300 zł 15 zł GRATIS
10 40 560 zł 14 zł GRATIS
20 80 1040 zł 13 zł GRATIS

Opis preparatu: Kamagra 100mg do ssania

Kamagra do ssania to skuteczny lek na zaburzenia potencji, który wyróżnia się łatwą do zażycia postacią. Niemal wszystkie leki na potencję to tabletki, zaś Kamagra do ssania to cukierek do ssania, który może być zażyty w dyskretny sposób w każdej sytuacji. Kamagra zawiera aż 100 mg sildenafilu, czyli substacji czynnej stosowanej dotąd w sławnej niebieskiej tabletce. Lek ten ułatwia osiągnięcie wzwodu, a takze odpowiednio długie jego utrzymanie, redukuje zatem rozmaite problemy z erekcją. Wystarczy zażyć jedną tabletkę Kamagry, aby już po 30 minutach być gotowym do stosunku, a czas działania leku to 4 godziny. Trudno o szybsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu ze wzwodem.

 

Kamagra do ssania - pożegnaj się z problemem zaburzeń potencji

 

Każdy mężczyzna chce czuć, że spełnia wszystkie swoje zadania w sprawach intymnych w sposób perfekcyjny. Oczywiście tego tematu nie powinno się traktować zadaniowo, ale jednak każdy mężczyzna chce, aby zarówno on, jak i jego partnerka mieli udane życie seksualne. Niestety, z wielu przyczyn, czasami staje się to niemożliwe lub też utrudnione. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą środki farmaceutyczne, takie jak Kamagra 100mg do ssania. Już od kilkunastu lat na rynku dostępna jest popularna inna tabletka – znane wszystkim na całym świecie niebieskie tabletki mają ogromną skuteczność, ale niestety również taką samą cenę. Dlatego też wiele koncernów farmaceutycznych podjęło próby stworzenia zamienników, genetyków niebieskiej tabletki, które będą niezwykle dobrze działały, a przy tym będą równie bezpieczne dla pacjenta. Udało się.

 

Kamagra do ssania to lek, po który sięgnąć może każdy mężczyzna doświadczający zaburzeń potencji. A te dotykają dziś mężczyzn w każdym wieku, zarówno starszych, jak i bardzo młodych. Lek ten wpływa na rozmiate aspekty problemów z potencją - spowodowane zarówno niewłaściwym trybem życia, jak i współwystępowaniem niektórych chorób. Bardzo często zaburzenia potencji towarzyszą cukrzycy, miażdżycy, schorzeniom prostaty, urazom kręgosłupa czy niektórym chorobom neurologicznym. U młodych mężczyzn na pierwszy plan wysuwa się natomiast imprezowy styl życia, chętne sięganie po używki, przepracowanie, siedzący tryb życia. Do kwestii leczenia zaburzeń potencji należy zatem podejść holistycznie - konieczne jest wyeliminowanie przyczyny problemów ze wzwodem, a dodatkowo można stosować leczenie doraźne, czyli leki na potencję. Tylko taka kompleksowa terapia, sprowadzająca się do prowadzenia zdrowego stylu życia i stosowania skutecznych leków wspomagających potencję wpłynie na poprawę życia seksualnego. Kłopoty ze wzwodem nie muszą zatem oznaczać, że musimy pożegnać się ze satysfakcjonującym życiem seksualnym. Jest to przecież dolegliwość, która w większości przypadków jest całkowicie uleczalna. A w takiej terapii doskonale sprawdza się Kamagra do ssania. Już zażycie jednej tabletki pomaga odzyskać sprawność seksualną.

To właśnie Kamagra jest jednym z takich leków, który spełnia oczekiwania klientów z zaburzeniami potencji wywołanymi różnymi przyczynami. Kamagra zawiera tę samą substancję czynną, którą znajdziemy w viagrze, czyli cytrynian sildenafilu. Właśnie dlatego jest to lek znacznie chętniej, w ostatnich czasach, wybierany, aniżeli popularne niebieskie tabletki produkcji koncernu Pfizer. Dzieje się tak głównie z powodu ceny, która w przypadku specyfiku Kamagra jest znacznie niższa, aniżeli w przypadku viagry. Dlatego właśnie klienci tak chętnie sięgają po te tabletki. Inną nowatorską sprawą jest fakt, że Kamagra 100mg do ssania to tabletki, które nie są klasycznymi tabletkami do połykania. To zmienia nasze podejście do leczenia problemów z potencją, a nawet takie leczenie staje się przyjemne dla nas. Nie będziemy na pewno czuli się jak osoby bardzo chore, co zazwyczaj ma miejsce kiedy musimy połykać tabletkę. W tym przypadku będzie to forma cukierka do ssania. Dzięki temu na pewno zmienimy sposób patrzenia na swoje własne leczenie, a przy okazji będzie nam nieco łatwiej ukryć ten fakt przed innymi osobami. Tak naprawdę w praktyce mało który mężczyzna jest skory do rozmów na tak delikatny temat z innymi ludźmi niż jedynie swoja życiowa partnerka. To temat delikatny, a więc nic w tym dziwnego, że z reguły unikamy takich rozmów. Jednak każdy chce brylować w sprawach intymnych dlatego też nie unikajmy tego tematu sami ze sobą. Recepty na takie i podobne leki możemy otrzymać również w Internecie, więc pełna dyskrecja jest zapewniona wszystkim tym, którzy z jakiś powodów nie chcą udać się do swojego lekarza rodzinnego po skierowanie na specjalistyczne badania. Te jednak i tak warto wykonać, bowiem problemy z potencją mają bardzo wiele podłóż, które czasami bywają zaskakujące – od psychologicznych kwestii, aż po urologię. Dlatego też dobrze jest wykonać sobie w międzyczasie odpowiednie badania specjalistyczne i być może nasz problem samoczynnie się uda naprawić, o ile oczywiście nie jest on związany chociażby naszym wiekiem, gdzie takie kłopoty jak te z potencją występują niezwykle często i są w pewnym sensie zjawiskiem naturalnym.

 

 

Kamagra do ssania - skuteczny lek na zaburzenia potencji

 
Problem impotencji dotyczy coraz większego odsetka mężczyzn. W grupie wiekowej 40 - 70 lat kłopoty ze wzwodem dotyczą nawet połowy mężczyzn. W takiej sytuacji warto udać się na konsultację lekarską, a także sięgać regularnie po leki na potencję. Tego typu preparaty zawierają inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Jednym ze związków czynnych jest sildenafil. Jest to bezpieczna i skuteczna substancja, która od lat stosowana jest we Viagrze. Zasada działania preparatów na zaburzenia wzwodu jest bardzo podobna. Sildenafil oddziałuje na fizjologiczne mechanizmy towarzyszące osiągnięciu i podtrzymaniu erekcji przez cały czas trwania stosunku. Po zadziałaniu bodźca seksualnego w organizmie zachodzi szereg zmian - zwiększa się synteza tlenku azotu i cyklicznego monofosforanu guanozyny cGMP. Związki te odpowiadają za rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększony napływ krwi do ciał jamistych penisa. Skutkuje to powstaniem wzwodu. Aby jednak erekcja utrzymywała się przez cały czas trwania stosunku, aż do ejakulacji - konieczne jest utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu cGMP. I właśnie w tym celu stosuje się inhibitory fosfodiesterazy typu 5, czyli enzymu odpowiedzialnego za metabolizowanie cGMP. Zmniejszenie aktywności enzymu pomaga podtrzymać wysoki poziom cGMP i rozluźnienie ścian naczyń krwionośnych, co umożliwia podtrzymanie wypełnienia naczyń członka krwią. Skutki sildenafilu są zatem takie, że podtrzymane zostają naturalne mechanizmy towarzyszące prawidłowo przebiegającemu stosunkowi płciowemu. 
 
Kamagra do ssania 100 mg działa szybko, a jej stosowanie jest bezpieczne. W tak łatwy sposób każdy mężczyzna z zaburzeniami potencji może bez trudu uzyskać wzwód i nie martwić się krótkotrwałą lub niepełną erekcją. Takiemu leczeniu może poddać się każdy mężczyzna, któremu zaburzenia potencji uniemożliwiają czerpanie radości z seksu. Poprzez takie produkty jak Kamagra do ssania można znów doświadczyć przyjemności ze współżycia z partnerką, odzyskać pewność siebie oraz odbudować poczucie własnej męskości.
 

Kamagra do ssania - czas działania, dawkowanie leku

 
Kamagra do ssania to lek, który działa bardzo szybko. Wystarczy zażyć produkt na pół godziny przed stosunkiem. Te 30 minut wystarczy, aby lek został przyswojony przez organizm i zaczął działać. Co to oznacza? Że po 30 minutach od zażycia Kamagry do ssania możliwe jest osiągnięcie pełnej gotowości do odbycia stosunku. Aby jednak pojawiła się erekcja, konieczne jest pobudzenie seksualne. Nie trzeba zatem obawiać się takiej krępującej sytuacji, że wzwód pojawi się samoczynnie. Lek na potencję umożliwia zatem osiągnięcie erekcji, ale sam jej nie generuje. Podczas zażywania leków na potencję należy przestrzegać kilku najważniejszych zasad, co ma na celu zwiększenie skuteczności i bezpieczeństwa terapii. Przede wszystkim - zawsze konieczne jest zapoznanie się z informacjami, które zostały zawarte w ulotce i na opakowaniu. Po drugie - nigdy nie wolno łączyć Kamagry do ssania z alkoholem. Zasada ta dotyczy jakichkolwiek leków na potencję i wynika z faktu, że alkohol zaburza metabolizm sildenafilu. A to może oznaczać słabsze działanie leku oraz większe ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Ponadto nie należy zażywać leku podczas spożywania tłustego posiłku, gdyż może to spowolnić wchłanianie leku. 
 
Czas działania Kamagry do ssania to około 4 godzin. W tym czasie mężczyzna jest w pełni gotowy do odbycia stosunku. W związku z tym, że lek działa przez kilka godzin - nie ma konieczności precyzyjnego planowania czasu zbliżenia. Należy jedynie pamiętać, aby zażyć lek co najmniej pół godziny przed. W czasie tych kilku godzin, gdy sildenafil oddziałuje na organizm, możliwe jest oczywiście odbycie więcej niż jednego zbliżenia.
 

Kamagra do ssania - skutki uboczne i przeciwwskazania

 

W przypadku stosowania jakiegokolwiek leku należy spodziewać się wystąpienia skutków ubocznych. Nie inaczej jest w przypadku leków na potencję. Kamagra do ssania jest lekiem bezpiecznym, który dostępny jest bez recepty. Fakt, iż lek ten dopuszczony został do takiej powszechnej sprzedaży najlepiej świadczy o tym, że zawarty w Kamagrze sildenafil jest związkiem bezpiecznym do organizmu. Ponadto związek ten był przez lata stosowany w leku Viagra i nie brakuje badań klinicznych dotyczących kwestii bezpieczeństwa stosowania leku. Aby zredukować ryzyko wystąpienia powikłań po stosowaniu leku, należy stosować lek zgodnie z przeznaczeniem. Lek ten mogą stosować wyłącznie mężczyźni z zaburzeniami potencji. Lek Kamagra powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy łączyć leku z alkoholem ani nie przekraczać zalecanej dawki. Jednorazowe zażycie więcej niż 100 mg sildenafilu nie wzmocni działania leku ani nie wydłuży czasu jego działania. Jednorazowa dawka leku w zupełności wystarczy do osiągnięcia zamierzonego efektu, a zwiększenie dawki może być szkodliwe dla zdrowia. 

Skutki uboczne, które mogą pojawić się po zażyciu Kamagry do ssania najczęściej szybko mijają i mają łagodny charakter. Mogą się one pojawić także po innych tabletkach na potencję. Niektórzy mężczyźni doświadczają zaczerwienienia twarzy, bólów głowy i zawrotów głowy, szumów usznych. Inne działania niepożądane to niestrawność, bóle brzucha, nudności i wymioty, uczucie zatkanego nosa. Znacznie rzadziej lek wywołuje takie dolegliwości jak kołatanie serca, nieunormowane ciśnienie krwi, zaburzenia widzenia czy priapizm, czyli bolesny wzwód. Odpowiednio stosowany lek nie powinien spowodować żadnych trwałych szkód dla zdrowia. Jeśli natomiast pojawią się wspomniane, łagodne skutki uboczne - warto skonsultować z lekarzem kwestię dalszego stosowania leku. Rozwieje to wszelkie wątpliwości. 

 

Kamagra do ssania jest lekiem, którego nie może stosować absolutnie każdy. Istnieje bowiem kilka przeciwwskazań do stosowania leku. Najważniejsze nich dotyczą schorzeń układu sercowo - naczyniowego, takich jak niskie ciśnienie krwi, choroba niedokrwienna serca, niedawno przebyty zawał serca czy udar mózgu. Kolejne przeciwwskazania to stosowanie innych leków wpływających na zwiększenie poziom tlenku azotu we krwi czy nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Ponadto po cukierek do ssania Kamagra nie powinni sięgać mężczyźni z niewydolnością nerek czy wątroby. 

 

Kamagra do ssania - cena, gdzie kupić lek?

 
Pojawienie się leków na potencję stanowiło ogromny przełom dla mężczyzn doświadczających problemów ze wzwodem. Jednak konieczność wizyty u lekarza w celu uzyskania recepty i rozmowa o problemach z potencją bywała dla większości mężczyzn bardzo krępująca. Dopiero wprowadzenie leków na potencję bez recepty umożliwiło ich swobodny zakup i możliwości wspomagania swojej sprawności seksualnej. Kamagra do sania to lek marki Ajanta Pharma; producent ten znany jest na całym świecie i oferuje wyłącznie leki na erekcję najwyższej jakości. Takie oryginalne leki dostępne są w aptekach, ale apteka to nie jedyne miejsce, gdzie można je nabyć. Coraz częściej leków dostępnych bez recepty poszukujemy także w Internecie. Kupując takie leki w sprawdzonym sklepie internetowym, zyskujemy sporo czasu i pieniędzy. Na naszej stronie oferujemy dostęp do tanich leków na potencję. Kamagra do ssania to niedrogi zamiennik oryginalnej niebieskiej tabletki, który działa niesamowicie skutecznie. Każde opakowanie zawiera 1 blister z czterema tabletkami. Do wyboru jest kilka atrakcyjnych smaków. Kupując Kamagrę w naszym sklepie masz możliwość nabycia leku a atrakcyjnej cenie, a kupując większą ilość opakowań - otrzymujesz tabletki na potencję gratis, a cena zakupu każdego kolejnego opakowania jest niższa. Kolejne udogodnienia, na jakie mogą liczyć nasi klienci to szybka realizacja zamówienia, bezpieczna płatność, niski koszt dostawy oraz ochrona danych osobowych. Ponadto masz możliwość zadania naszym ekspertom pytania dotyczącego wyboru odpowiedniego leku.
 
Masz zaburzenia potencji i jesteś gotów zrobić wszystko, aby móc znów cieszyć się seksem? Już zażycie jednej dawki leku na 30 minut przed rozpoczęciem współżycia może pozbyć się zaburzeń potencji. Pojawi się erekcja, która utrzyma się przez cały czas trwania zbliżenia, A ty będziesz mógł zapewnić mnóstwo przyjemności dla siebie i partnerki. Leczenie impotencji nigdy nie było tak proste jak dziś, gdy dostępne są bez recepty skuteczne leki w przystępnej cenie. Z takimi środkami możesz liczyć na poprawę jakości swojego życia seksualnego, a zatem nie czekaj i już dziś przetestuj działanie Kamagry do ssania.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o Kamagra 100mg do ssania

Twoja ocena:

Komentarze

 • Łukasz Data: 2020-05-10 Ocena:
  najbardziej lubie kamagre do ssania, mogę ją zazyć przy mojej kobiecie a ona nie zorientuje się, ze to lek na potencje
 • Radek Data: 2020-05-02 Ocena:
  przy zamówieniu większych ilości leku dostałem tabletki gratis a cena opakowania była nizsza- to się oplaca
 • Sławek Data: 2020-04-16 Ocena:
  pierwszy raz kupiłem lek na potencje, mam nadzieje ze opinie o leku nie są przesadzone i rzeczywiście kamagra zadziala
 • Sebastian Data: 2020-03-10 Ocena:
  kiedyś nie byłem w stanie utrzymac erekcji przez caly stosunek, ale sildenafil rozwiązal problem
 • Lesław Data: 2019-11-29 Ocena:
  zawsze stosowałem tabletki Kamagra, teraz pora przetestować cukierki do ssania
 • Mirek Data: 2019-07-20 Ocena:
  właśnie takiej skutecznej terapii zaburzeń potencji szukałem
 • Damian Data: 2019-04-28 Ocena:
  ten lek po prostu działa, wystarczy jedna dawka przed seksem
 • Darek Data: 2019-03-28 Ocena:
  to super uczucie, gdy nie musze się już martwic o erekcje i mogę kochac się naprawdę dlugo
 • Robert Data: 2019-02-11 Ocena:
  zażyłem kilka tabletek i problemy ze wzwodem praktycznie zniknely
 • Janusz Data: 2018-10-31 Ocena:
  fajny lek, który można zażyć dyskretnie a efekty są bardzo zadowalające
 • Dominik Data: 2018-08-16 Ocena:
  ten lek działa lepiej niż viagra, nie mam po nim bolu glowy
 • Szymon Data: 2018-06-19 Ocena:
  koszt zakupu wynosi mniej niż viagry, a działanie rownie skuteczne
Leki na potencje