Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

King Cobra 120mg

Cena: 85,00 zł
blistrów
1 blister zawiera 5 tabletki leku.

Cennik

King Cobra 120mg

Substancja czynna Sildenafil 120mg
 Pakowana w blistry po 5 tabletek
Działanie do 5 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 5 85 zł 17 zł 17 zł
2 10 150 zł 15 zł 17 zł
3 15 195 zł 13 zł 17 zł
4 20 240 zł 12 zł 17 zł
8 40 400 zł 10 zł GRATIS

Opis preparatu: King Cobra 120mg

King Cobra to wyjątkowy lek na potencję, który zawiera wyższą niż pozostałe środki tego typu dawkę substancji czynnej - sildenafilu. Każda tabletka King Cobra dostarcza aż 120 mg sildenafilu, dzięki czemu lek działa niezwykle skutecznie. Już przyjęcie jednorazowej dawki leku prowadzi do poprawy życia seksualnego, umożliwiając osiągnięcie wzwodu i odpowiednio długie jego utrzymanie. Działanie leku utrzymuje się przez kilka godzin, a efekty pojawiają się w ciągu 30 minut od przyjęcia dawki leku. Jeśli poszukujesz naprawdę silnego leku na zaburzenia erekcji - King Cobra to bez wątpienia najlepszy wybór.

 

King Cobra - lek na potencję do zadań specjalnych

 
Żaden mężczyzna nie planuje dla siebie problemów z potencją. Te jednak przebiegle dotykają czasami również młodych i bardzo młodych mężczyzn. Niestety to swoisty znak czasu, bowiem takie problemy u mężczyzn młodych i energicznych nie powinny w ogóle się pojawiać. Dzieje się jednak inaczej. W takich sytuacjach powinniśmy jak najszybciej zasięgnąć porady lekarza, albo po prostu zdecydować się na leczenie objawowe, które w przypadku osób młodych czasami daje znacznie przedłużony efekt. Miejmy na uwadze fakt, że seksualność jest niezwykle ważnym elementem naszego życia i nie można nam jej zaniedbywać. Udane życie seksualne wpływa pozytywnie na cały nasz organizm, oraz psychikę i właśnie dlatego korzystanie z odpowiedniego wsparcia powinno być dla nas oczywistością, kiedy tylko pojawiają się pierwsze symptomy problemów z potencją. Z reguły następują one powoli jeden po drugim i dlatego zazwyczaj mamy czas na odpowiednią reakcję w czas. Wystarczy, że zastosujemy leki takie jak King Kobra, a z pewnością nasze życie intymne wróci do normy.
 
Zaburzenia potencji stają się prawdziwą plagą - i coraz częściej dotyczą także mężczyzn w młodszym wieku. Oczywiście najczęściej tego typu problemy zgłaszane są przez mężczyzn w starszym wieku - w przedziale wiekowym od 40 do 70 lat kłopoty z potencją ma średnio co drugi mężczyzna. Jednak stale wzrasta odsetek dwudziesto - i trzydziestolatków, którzy doświadczają problemów ze wzwodem. Wpływa to fatalnie na psychikę młodego mężczyzny i jego pewność siebie, odbija się negatywnie na relacjach z partnerką. Wzbudza także niepokój, że ze zdrowiem mężczyzny dzieje się coś złego. W rzeczywistości jednak zaburzenia potencji w młodszym wieku wynikają najczęściej z niewłaściwego stylu życia. Używki, zbyt mała ilość snu, siedzący tryb życia, przepracowanie i przemęczenie czy stałe narażenie na stres - wszystko to odbija się niekorzystnie na kondycji seksualnej mężczyzny. Niekiedy wystarczy zatem zmienić tryb życia na zdrowszy, aby móc na powrót cieszyć się życiem seksualnym. Jeśli jednak to za mało - wtedy doskonałym rozwiązaniem są dostępne bez recepty leki na potencję, takie jak King Cobra. Ich stosowanie uzasadnione jest także wówczas, gdy kłopoty z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu są konsekwencją niektórych schorzeń. Mowa o takich chorobach jak choroby układu krążenia (niskie lub wysokie ciśnienie, zawał serca, miażdżyca, choroba niedokrwienna), cukrzyca, uraz kręgosłupa. Najczęściej takie zaburzenia potencji związane z rozmaitymi schorzeniami dotyczą starszych panów. Oni także mogą z powodzeniem sięgać po sprawdzone leki na potencję, które działają skutecznie i bezpiecznie.
 

King Cobra - jak działa ten lek?

 
Kiedyś zaburzenia potencji narzucały konieczność wizyty u lekarza w celu zdobycia recepty na lek wspomagający potencję. Dziś nie jest to konieczne, gdyż leki na potencję dostępne są bez recepty. Panowie mogą zatem eksperymentować z rozmaitymi środkami na potencję. Niełatwo jest dokonać właściwego wyboru - leki na potencję różnią się użytą substancją czynną, dawką związku aktywnego, skutecznością i bezpieczeństwem działania. Niektórym mężczyznom wystarczy zażyć mniejszą dawkę leku. Ale nie zawsze.

U niektórych mężczyzn jednak standardowe leki w standardowych dawkach okazują się zbyt słabe. W wielu sytuacjach trzeba wtedy korzystać ze znacznie mocniejszych, ale co za tym idzie również skuteczniejszych leków na potencję. King Cobra 120mg to jeden z takich właśnie leków. Zawiera aż 120 mg sildenafilu, czyli podobnego środka, który w znacznie mniejszej ilości znajduje się w tabletce viagry. Dlatego właśnie skuteczność tych tabletek jest oceniana niezwykle wysoko, a klienci bardzo sobie chwalą również bezpieczeństwo zażywania tak dużej dawki. Liczba, trwałość i nasilenie skutków ubocznych praktycznie nie różni się od klasycznej dawki dzięki zastosowaniu nowoczesny metod produkcji tych właśnie tabletek. Cytrynian sildenafilu, który zawarty jest w tych bardzo mocnych pastylkach należy do jednych z bezpieczniejszych środków stosowanych na rozmaite zaburzenia erekcji u mężczyzn. Zdecydowanie to najchętniej wybieramy środek na problemy z potencją, dzięki któremu bardzo wielu mężczyzn odzyskało już wiarę, pewność siebie i poczucie własnej wartości. Klienci pomimo, że dawka zawarta w tym leku jest znacznie większa aniżeli w popularnej viagrze doceniają King Cobrę głównie za to, że nie tworzy ona tak uciążliwych skutków ubocznych albo przynajmniej występują rzadziej i szybciej ustępują. Istotną rolę odgrywa również cena. Nie jest sensacją stwierdzenie, że viagra swoją cenę zawdzięcza głownie wypracowanej przez lata solidnej marce, która uznawana jest na całym świecie i posiada wierne grono oddanych fanów. Faktem jest jednak, że jeżeli możemy kupić tańszy lek taki jak King Cobra 120mg, który zawiera dokładnie taki sam składnik czynny, to nie powinniśmy się wahać. Całkiem spore pieniądze może się nam udać zaoszczędzić dzięki takiemu zabiegowi.

Każdy mężczyzna chciałby być doskonały w życiu seksualnym i dobrze się spisywać w łóżku. Czasami jednak bez odpowiedniego wspomagania farmakologicznego nie jest to możliwe. Takie leki jak cytrynian silndenafilu dają nam wiele możliwości, które zostały być może przez nas już dawno zapomniane. Nasze życie seksualne na nowo rozkwitnie, a my sami będziemy dzięki temu mieli poczucie, że znów jesteśmy w pełni mężczyznami. Bezpieczeństwo leku gwarantowane jest przez wiele międzynarodowych badań, oraz posiadanych przez producenta certyfikatów. Dzięki temu mamy pewność, że korzystamy z jednego z najlepszych leków na zaburzenia erekcji, jaki tylko jest dostępny na świecie. Teraz takie tabletki bez problemu kupimy również w naszym kraju i odmienimy swoje życie na dobre.

 

King Cobra - najwyższa dawka sildenafilu

 
Sildenafil to jeden ze związków stosowanych w celu leczenia zaburzeń potencji. Jest zaliczany do inhibitorów fosfodiestrerazy typu 5, czyli substancji hamujących aktywność enzymu wykazującego wysoką aktywność w ciałach jamistych prącia. Pod wpływem działania tego enzymu dochodzi do zaniku erekcji, gdyż spada stężenie cGMP. Cykliczny guanozynomonofosforan - wraz z tlenkiem azotu - syntetyzowany jest w dużych ilościach podczas podniecenia seksualnego. Wzrost syntezy tych związków ma swoje uzasadnienie - odpowiadają one za relaksację mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych i poszerzenie światła naczyń. Dzięki temu do ciał jamistych penisa napływa więcej krwi i dochodzi do pojawienia się erekcji. Natomiast wiotczenie penisa wynika z aktywności fosfodiesterazy - enzym ten metabolizuje cGMP i obniża jego stężenie. Dochodzi do zwężenia naczyń krwionośnych i odpływu krwi. A wiec chcąc wydłużyć czas trwania erekcji - należy ograniczyć działanie fosfodiesterazy. I właśnie taka jest rola inhibitorów fosfodiesterazy, w tym sildenafilu.
 
King Cobra zawiera maksymalną dawkę leku - aż 120 mg. Dzięki temu nawet Ci mężczyźni, u których nie sprawdziły się inne leki na potencję, mogą liczyć na skuteczne działanie leku King Cobra. Stosowanie tego leku można zacząć stopniowo - zażywając np. pół tabletki lub nawet jeszcze mniejszą część - a potem w razie potrzeby zwiększając dawkę leku. Takie stosowanie leku King Cobra pozwala na uzyskanie pożądanego efektu i pełne zadowolenie z efektów działania sildenafilu.
 

King Cobra - jak dawkować, ile czasu działa lek?

 
King Cobra to lek na potencję, który należy zażyć na pół godziny przed planowanym stosunkiem. Po 30 minutach od zażycia leku, sildenafil osiąga we krwi optymalne stężenie - a to umożliwia osiągnięcie erekcji i jej utrzymanie do końca stosunku. Aby lek zaczął działać wystarczająco szybko, należy mieć jednak na uwadze, że leku nie wolno zażywać, pijąc jednocześnie alkohol czy spożywając tłuste posiłki. Mogą one wpływać negatywnie na wchłanianie leku i jego metabolizm - a to oznacza opóźnione i słabsze działanie leku. 
 
Lek King Cobra działa do 4 - 5 godzin. Oznacza to, że w tym czasie mężczyzna będzie gotowy do odbycia stosunku seksualnego. Nie oznacza to jednak, że obawiać należy się spontanicznej erekcji. Na pewno nie dojdzie do takiej krępującej sytuacji, gdyż do tego, aby pojawił się wzwód, konieczne jest osiągnięcie podniecenia płciowego. Czas utrzymywania się działania leku jest oczywiście kwestią indywidualną, jednak z pewnością każdy mężczyzna może liczyć na kilka godzin pełnej gotowości do odbycia stosunku seksualnego.
 
Aby sildenafil zawarty w leku King Cobra działał skutecznie, a zarazem bezpiecznie - należy stosować lek zgodnie z zaleceniami producenta. Wszystkie informacje dotyczące bezpiecznego stosowania leku zawarte są na opakowaniu i w ulotce. Absolutnie nie wolno zażywać dawki większej od zalecanej - 120 mg sildenafilu naprawdę zadziała i nie ma potrzeby zwiększania dawki.
 

King Cobra - przeciwwskazania i skutki uboczne

 
Lek King Cobra zawiera wysoką dawkę sildenafilu - aż 120 mg. Jest to jednak lek bardzo bezpieczny, którego stosowanie jest bardzo bezpieczne. To dlatego lek dostepny jest bez recepty - możliwe jest jego stosowanie na własną rękę, bez konieczności udania się do gabinetu lekarskiego po receptę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skonsultować się z lekarzem przed zażyciem leku. Pomoże to rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie jest to jednak konieczne, gdyż wszelkie niezbędne informacje dotyczące leku znajdują się w ulotce. Z niej dowiemy się m. in., jakie są możliwe skutki uboczne King Cobry oraz przeciwwskazania, które uniemożliwiają stosowanie leku. 
 
Po zażyciu leku King Cobra mogą pojawić się działania niepożądane, które w większości mają łagodny, przemijający charakter i nie odbijają się niekorzystnie na stanie zdrowia. Najczęściej zgłaszane skutki uboczne wynikają z rozszerzenia naczyń krwionośnych i towarzyszącego mu zwiększonego przepływu krwi. Mowa o zaczerwienieniu twarzy, bólu głowy i zawrotach głowy, szumach usznych, zaburzeniach widzenia. Rzadziej występują takie powikłania jak kołatanie serca, priapizm (długi i bolesny wzwód), nudności i wymioty, biegunki oraz niestrawność. 
 
Lek King Cobra, a także każdy inny lek wspomagający potencję nie może być stosowany przez niektóre osoby. Jednym z najważniejszych przeciwwskazań jest świeżo przebyty udar mózgu czy zawał serca, a także nieunormowane ciśnienie krwi oraz inne schorzenia układu sercowo - naczyniowego. Ponadto King Cobra nie jest lekiem odpowiednim dla osób z niewydolnością nerek i wątroby, a także ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki. I oczywiście - lek nie jest wskazany dla osób z nadwrażliwością na jakikolwiek składnik preparatu. 
 
King Cobra to lek stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, co przejawia się zarówno w zastosowaniu bardzo wysokiej dawki sildenafilu, ale także w zadbaniu o najwyższą jakość produktu. King Cobra to lek przebadany, poddawany kontrolom jakości, bardzo bezpieczny i polecany mężczyznom w każdym wieku.
 

King Cobra - cena, gdzie kupić lek?

 
Lek King Cobra dostępny jest bez recepty, co bardzo ułatwia zakup leku. Możesz oszczędzić czas, gdyż nie ma konieczności spędzania długich godzin w kolejce do lekarza specjalisty - tylko po to, aby dostać receptę. Możesz oszczędzić sobie uczucia skrępowania, które towarzyszy większości mężczyzn, którzy są zmuszeni opowiedzieć lekarzowi o swoich problemach z potencją. I wreszcie - możesz kupić lek King Cobra bez wychodzenia z domu. Apteka jest bowiem coraz rzadziej wybieranym miejscem - dziś popularne staje się kupowanie leków w sklepach internetowych. Taka opcja jest szybsza, tańsza, wygodniejsza. 
 
Opakowanie King Cobry zawiera 5 tabletek, z których każda dostarcza 120 mg sildenafilu. W naszym sklepie możesz liczyć na atrakcyjny rabata - gdy zakupisz większą liczbę opakowań, wówczas zakup jest bardziej korzystny cenowo. Atrakcyjny koszt zakupu to nie wszystko, na co możesz liczyć w naszym sklepie. Oferujemy minimum formalności przy zakupu, szybką dostawę, bezpieczną płatność, a także możliwość skontaktowania się z ekspertem. Dzięki takiej opcji "zadaj pytanie" możesz rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru leku na potencję i dokonasz najbardziej trafnego zakupu. 
 
Zaburzenia potencji nie są nieuleczalną chorobą, nie powinny ponadto stanowić powodu do wstydu. To po prostu coraz częściej występująca dolegliwość, stanowiąca swoisty wyraz naszych czasów i współczesnego trybu życia. Sposób radzenia sobie z tym problemem jest niezwykle prosty - wystarczy sięgać po skuteczny lek na potencję. Uzupełnieniem takiej farmakoterapii powinna być zmiana stylu życia na zdrowszy - odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, rezygnacja z używek, optymalna ilość snu oraz redukcja stresu. Takie postępowanie pozwoli w większości przypadków pozbyć się problemów z niepełnym wzwodem i umożliwi ponowne czerpanie radości z udanego życia seksualnego. 

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o King Cobra 120mg

Twoja ocena:

Komentarze

 • Karol Data: 2020-06-18 Ocena:
  King Cobra działa po 20 minutach i nigdy mnie nie zawiodła
 • Krzysiek Data: 2020-06-06 Ocena:
  stosowałem jakiś czas temu Viagrę, ale bolała mnie po niej głowa; po King cobrze nie mam tego problemu, a lek działa jeszcze skuteczniej
 • Ryszard Data: 2020-03-28 Ocena:
  zazyłem kilka tabletek King Cobry i jedyne działanie uboczne to lekki ból brzucha
 • Przemek Data: 2019-10-29 Ocena:
  wreszcie możemy się z dziewczyną na nowo cieszyć z seksu…a tak się stresowałem, że lek nie pomoże
 • Florian Data: 2019-10-24 Ocena:
  tyle sildenafilu w jednej tabletce – to po prostu musi zadziałać!
 • Mirek Data: 2019-09-10 Ocena:
  fajna stronka, zamówienie dotarło bardzo szybko, a cena leku naprawdę konkurencyjna
 • Borys Data: 2019-05-23 Ocena:
  zamówiłem lek dwa dni temu i już otrzymałem przesyłkę – więc dziś przetestuję, czy Kong Cobra rzeczywiście działa
 • Feliks Data: 2018-07-25 Ocena:
  lek działa szybko i przez pare godzin, fajna sprawa za stosunkowo niską cene
 • Zbyszek Data: 2018-05-07 Ocena:
  dieta i rzucenie palenia nie pomogly na moje problemy z erekcja – pora siegnac po lek na potencje
 • Darek Data: 2018-04-23 Ocena:
  najskuteczniejszy lek na potencję, jaki jest dostępny na rynku
 • Zenek Data: 2018-04-02 Ocena:
  po pięćdziesiątce nie jestem już tak sprawy w łóżku, a king cobra pomaga i odbyć pełny stosunek
 • Wiesław Data: 2018-03-03 Ocena:
  najskuteczniejszy lek na potencje – a kilka już przetestowałem
Leki na potencje