Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

Lovegra 100mg

Cena: 64,00 zł
blistrów
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Cennik

Lovegra 100mg

Tabletka na potencję dla kobiet
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 4 64 zł 16 zł 17 zł
2 8 120 zł 15 zł 17 zł
3 12 168 zł 14 zł 17 zł
4 16 208 zł 13 zł 17 zł
5 20 240 zł 12 zł 17 zł
10 40 440 zł 11 zł GRATIS
20 80 800 zł 10 zł GRATIS

Opis preparatu: Lovegra 100mg

Lovegra 100 mg to innowacyjny lek dedykowany kobietom, które z różnych powodów nie odczuwają pełni satysfakcji seksualnej. Ta różowa tabletka - stanowiąca odpowiednik niebieskiej tabletki dla mężczyzn - zawiera sildenafil, czyli bezpieczny i skuteczny związek, wpływający na jakość życia seksualnego. Lovegra poprawia ukrwienie narządów płciowych, przez co stymulacja seksualna zapewnia bardziej intensywne doznania, ułatwiając osiągnięcie orgazmu. Jeśli masz trudności z odbyciem satysfakcjonującego stosunku płciowego - Lovegra dla kobiet to najlepsze rozwiązanie. 

 

Lovegra 100 mg - viagra dla kobiet

 
W ostatnich latach mówi się coraz więcej o rozmaitych zaburzeniach życia seksualnego. Najczęściej temat poruszany jest w kontekście zaburzeń potencji u mężczyzn. Wiele osób wciąż nie przyznaje się do takich problemów, choć spory odsetek mężczyzn zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie jest to problem ani wstydliwy, ani nieuleczalny. Prawdziwą rewolucją było wprowadzenie na rynek farmaceutyków Viagry - niebieskiej tabletki wspomagającej potencję. To za jej sprawą zaczęto otwarcie rozmawiać o zaburzeniach potencji, o fakcie powszechnego ich występowania, a także o możliwościach skutecznego i  bezpiecznego leczenia zaburzeń potencji. Wciąż jednak niewiele mówi się o zaburzeniach życia seksualnego u kobiet. A to błąd - gdyż jakość życia seksualnego kobiety przekłada się na jej samopoczucie fizyczne i psychiczne, a także wpływa na jakość jej związku z partnerem.
 
Wiele osób nie odczuwa odpowiedniej satysfakcji z życia seksualnego. Tak jak w przypadku mężczyzn, kobiety mają również swoje problemy z seksualnością. Niektóre oczywiście wymagają leczenia. Ci pierwsi cierpią czasami na zaburzenia erekcji, kobiety natomiast bardzo często nie są w stanie odczuwać w ogóle lub prawie w ogóle żadnych pozytywnych emocji związanych z seksem. A przyczyną takiego stanu rzeczy może być np. nadmierna suchość pochwy i towarzyszący jej ból podczas współżycia czy niedostateczny przepływ krwi w narządach rodnych. Taka oziębłość przeszkadza nie tylko ich partnerom, ale również samym kobietom, które chcą cieszyć się na nowo życiem seksualnym. Dlatego wiele firm produkujących leki również dla Pań przygotowało specjalną ofertę, dzięki której ich życie seksualne zmieni się na lepsze i będą znów odczuwać w pełni satysfakcję z życia seksualnego. To nie jedynie trudność w osiąganiu orgazmów, ale również w ogóle niechęć do pożycia seksualnego. To zawsze szkodliwe w związkach, dlatego również Panie powinny z tym problemem się zmierzyć jak najszybciej i jak najsolidniej dla siebie samych, ale również dla swoich partnerów życiowych. W tym celu wyprodukowano wiele środków, które ułatwiają kobietom odpowiednie przeżywanie seksualności, również tym, które uchodzą za osoby oziębłe na co dzień.
 

Jak działa Lovegra 100 mg?

 

Leki takie jak Lovegra 100mg, to leki oparte na dokładnie tym samym środku, który zawarty jest w popularnej viagrze i jej zamiennikach. Mowa oczywiście o cytrynianie sildenafilu (sildenafil citrate). Jak się okazuje środek ten również znakomicie działa na kobiecy organizm i pobudza kobietę do znacznie lepszego przeżywania doznań miłosnych oraz do większej chęci do seksu. Poprzez zablokowanie niektórych enzymów wzrasta wrażliwość łechtaczki na dotyk, przez co kobietę znacznie łatwiej pobudzić jak i jej samej łatwiej osiągnąć orgazm. Chęć wypadnięcia dobrze w sprawach seksualnych jak wiemy nie jest jedynie męskim problemem. Również kobiety mają wielką ochotę zaprezentować się dobrze, przy okazji samemu przeżywając rozkosze. Dla osób oziębłych i niechętnych do igraszek właśnie takie leki jak ten są znakomitym rozwiązaniem problemu. Działanie leku jest bardzo długie – od 4 do 6 godzin od zażycia to niesamowicie długi czas, dzięki czemu oczywiście unikamy tak bardzo nieprzyjemnego planowania sytuacji intymnych. Właśnie dlatego warto skorzystać z tego leku. Szybkość działania również jest niezwykle dobra. Już po kilkudziesięciu minutach od połknięcia tabletki zaczyna ona pracę w naszym organizmie i jesteśmy gotowi na szalone doznania erotyczne. Poza takimi doznaniami leki takie jak Lovegra 100mg mają jeszcze jeden bardzo istotny cel. Dzięki większemu pobudzeniu seksualnemu kobieta przeżyje stosunek płciowy możliwie bezboleśnie. Jest to więc również rozwiązanie dla osób, które w trakcie seksu odczuwają niezwykle duży ból. Ten najczęściej spowodowany jest właśnie zbyt niskim poziomem podniecenia. Dzięki tym niepozornym różowym tabletkom zmienić się jak widzimy może bardzo wiele w życiu seksualnym naszym i naszego partnera, który z pewnością będzie mile zaskoczony taką odmianą w przypadku, gdy na co dzień jesteśmy odbierane jako osoby oziębłe.

Leki na potencję nie są lekami zarezerwowanymi jedynie dla płci brzydkiej. Również kobiety znajdą dla siebie specyfiki takie jak popularna Lovegra, która umożliwia polepszenie jakości życia seksualnego poprzez zwiększenie wrażliwości na dotyk narządów płciowych. Kobiety również chcą przeżywać rozkoszne chwile, a nie zawsze są w stanie z przyczyn niezależnych od siebie. Osoby często uważane za oziębłe w „tych sprawach” tak naprawdę często borykają się z takimi właśnie kłopotami. Można jednak z nimi skutecznie walczyć i przede wszystkim wygrać dzięki takim właśnie magicznym tabletkom, które odmienią raz na dobre życie seksualne i pozostawią po sobie piękne wspomnienia. Zastosowanie przez kobietę Lovegry zapewnia większą pobudliwość seksualną oraz redukuje problem suchości pochwy. Dzięki temu podczas zbliżenia nie jest odczuwalny ból, nie powstają otarcia błony śluzowej sprzyjające rozwojowi infekcji. Kobieta jest bardziej pewna siebie, zwiększa się jej otwartość na eksperymenty. Korzyści ze stosowania odczują zatem nie tylko kobiety, ale także ich mężczyźni, którzy zapewne będą mile zaskoczeni, ile przyjemności można czerpać w łóżku z taką wyzwoloną kobietą.

 

Lovegra 100 mg - czas działania, dawkowanie

 
Lovegra to lek o czasie działania podobnym jak w przypadku stosowania Viagry przez mężczyzn. Podobieństwa te wynikają z faktu, iż zarówno Lovegra, jak i wiele leków na potencję dla mężczyzn zawierają tę samą substancję czynną. Sildenafil to lek sprzyjający rozszerzeniu naczyń krwionośnych i pobudzaniu krążenia krwi. Rozszerzenie naczyń krwionośnych wpływa na odczuwanie większej przyjemności z seksu. Fizjologicznym zjawiskiem towarzyszącym pobudzeniu seksulanemu jest bowiem zwiększenie napływu krwi do miejsc intymnych. Wpływa to na intensyfikację doznań towarzyszących współżyciu seksualnemu. Ponadto zażycie sildenafilu u kobiet zauważalne jest zredukowanie suchości pochwy. Taka zwiększona wrażliwość na bodźce pojawia się już po pół godziny od zażycia różowej tabletki. Jeśli zatem lek zostanie zażyty odpowiednio wcześnie, wówczas kobieta może liczyć na większą przyjemność podczas seksu.
 
Czas działania Lovegry to kilka godzin, średnio 4 - 5 godzin. Oznacza to, że nie ma konieczności precyzyjnego planowania zbliżenia. Z Lovegry można zatem korzystać w sposób elastyczny, pilnując jedynie, aby zażyć lek na jakiś czas przed stosunkiem. Oczywiście zarówno czas utrzymywania się pozytywnych efektów działania leku, jak i pojawienie się pierwszych efektów jest kwestią indywidualną. Wiele zależy od tempa metabolizmu, czasu trawienia i wchłaniania tabletki, a także utrzymywania się we krwi terapeutycznego stężenia sildenafilu. Ogromne znaczenie ma także to, co spożywamy podczas zażywania leku. Jeśli będzie to alkohol bądź potrawy o dużej zawartości tłuszczu - wówczas efekt działania Lovegry będzie zapewne osłabiony. Warto o tym pamiętać, gdyż bardzo wiele osób chcąc sobie pomóc sięga po alkohol, co ma dodać pewności siebie. W takich przypadkach efekt będzie odwrotny do zamierzonego, gdyż Lovegra nie zadziała tak, jak powinna.
 

Lovegra 100 mg - skutki uboczne

 
Lovegra to lek bezpieczny, zawierający przebadany klinicznie związek - sildenafil. O ile jednak nikt nie poddaje w wątpliwość bezpieczeństwa stosowania Viagry u mężczyzn, o tyle wciąż jeszcze pewne wątpliwości wzbudza stosowanie Lovegry u kobiet. Wynika to po prostu z faktu, że od niedawna sildenafil stosowany jest także u kobiet. Nie ma jednak żadnych powodów, aby obawiać się stosowania leku. Istnieją bowiem badania kliniczne, potwierdzające zarówno skuteczność, jak i bezpieczeństwo stosowania Lovegry u kobiet.
 
Stosowanie sildenfilu u kobiet praktycznie nie sprzyja występowaniu poważnych problemów ze zdrowiem. Możliwe są wyłącznie niewielkie dolegliwości, nie utrzymujące się stale. Problemy te mają charakter przejściowy i odczuwalne są tylko chwilowo. Z jakimi problemami można mieć do czynienia, sięgając po produkty dla kobiet z sildenafilem? Najczęściej zgłaszane są bóle głowy i zawroty głowy, szumy uszne, zaczerwienienie twarzy. Objawy te wynikają z rozszerzenia naczyń krwionośnych i nasilonego przepływu krwi. Mogą pojawić się także bóle mięśniowe, zwłaszcza w obrębie pleców, ramion czy nóg. Ponadto może pojawić się uczucie zatkanego nosa, niestrawność i zgaga. Wspomniane skutki uboczne dotyczą tylko niewielkiego odsetka pań stosujących lek Lovegra. U większości kobiet nie odnotowuje się żadnych skutków ubocznych. Ryzyko pojawienia się takich działań niepożądanych jest tym mniejsze, im uważniej czytamy informacje zawarte w ulotce i stosujemy się do zaleceń producenta. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanych ilości leku - jednorazowa dawka to 100 mg sildenafilu. 
 

Przeciwwskazania do stosowania Lovegry 100 mg

 
Lovegra 100 mg nie może byc stosowana przez wszystkie kobiety. Tak jak w przypadku każdego leku, także Lovegra posiada kilka przeciwwskazań do stosowania. Przede wszystkim - sildenafilu nie powinny zażywać kobiety w ciąży. Ponadto leku nie należy stosować, gdy zdiagnozowane zostały schorzenia układu sercowo - naczyniowego. Mowa zwłaszcza o nieunormowanym ciśnieniu krwi, chorobie niedokrwiennej serca, niedawno przebytym zawale serca czy udarze mózgu. Ponadto przeciwwskazaniem są choroby nerek i wątroby, uczulenie na jakikolwiek składnik leku czy stosowanie leków z grupy nitratów. Takża zmiany zwyrodnieniowe siatkówki są przeszkodą w zażywaniu Lovegry.
 
 

Lovegra 100 mg - cena, gdzie kupić?

 
Lovegra 100 mg to tabletki, które można zakupić bez recepty. Dzięki temu lek bez problemu może zakupić każda kobieta, której dotyczą zaburzenia seksualne. Lovegra marki Ajanta Pharma to lek najwyższej jakości, który można stosować bez obaw o zdrowie. Zakupu leku można dokonać w aptece, ale znacznie wygodniejszą opcją jest zakup leku online. Dostępność Lovegry w sklepie internetowym to ogromna wygoda. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie oryginalne produkty, przeznaczone do stosowania zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Na jakie udogodnienia można liczyć, decydując się na zakup w naszym sklepie?
 
Oferujemy najlepsze dostępne na rynku leki na potencję, które skutecznie rozwiązują problem wszelkich niepowodzeń podczas stosunku. Ich stosowanie jest tym łatwiejsze, że koszt zakupu tych leków w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjny. A płatność jest tym niższa, im więcej tabletek zakupimy. Jedno opakowanie Lovegry zawiera 4 tabletki leku, a zakup większej liczby opakowań wiąże się z naliczeniem rabatu. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, ponadto gwarantujemy bezpieczne płatności oraz ochronę danych osobowych. A w razie jakichkolwiek wątpliwości można zadać za pośrednictwem naszej strony wszelkie pytania, na które odpowie ekspert. 
 

Udane życie seksualne to gwarancja doskonałego samopoczucia, a także niezbędny element budowania satysfakcjonującego związku. Coraz więcej mówi się o potrzebach seksualnych kobiet, a także problemów, których panie doświadczają w łóżku. I bardzo dobrze - gdyż takie zdefiniowanie problemu to pierwszy krok do jego rozwiązania. Przyczyn braku satysfakcji seksualnej u kobiety może być wiele. Najważniejsze to stres, problemy związane z macierzyństwem - zwłaszcza w pierwszym okresie po urodzeniu dziecka, konflikty w związku. Nie bez znaczenia są także problemy zdrowotne. Wszystko to wpływa negatywnie na jakość życia seksualnego. Oczywiście nie wystarczy zażyć magicznej tabletki, aby wszystkie problemy zniknęły w cudowny sposób. Jednak stosowanie takich leków jak Lovegra może znacząco poprawić jakość współżycia. Lovegra może mieć wpływ na zwiększenie przyjemności podczas seksu, redukcję suchości pochwy, zwiększenie libido oraz większą łatwość w osiągnięciu orgazmu. Takie efekty działania leku wpływają natychmiast na poczucie kobiecości i pewność siebie, co sprzyja większej otwartości w łóżku. A to pierwszy krok do tego, aby już zawsze móc cieszyć się udanym życiem seksualnym i zacieśniać więzi ze swoim partnerem.

 

Kobiety nie są już pozostawione same sobie z problemami seksualnymi. Dziś - tak jak mężczyźni - mają na wyciagnięcie ręki doskonale dostępne, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie. Nie musisz ponosić wysokich kosztów, nie narażasz swojego zdrowia. Po prostu kupujesz Levigrę i na nowo możesz odkrywać radość płynącą z seksu. To rozwiązanie stosowane jest od lat przez mężczyzn, którzy stosują sildenafil. Ogromne grono mężczyzn bezpiecznie stosuje leki na potencję. Problem życia seksualnego dotyczy także kobiet -  i to w każdym wieku. Młodsze kobiety narażone są na stres oraz zmęczenie wynikające z konieczności łączenia życia zawodowego i rodzinnego. Starsze kobiety na skutek zaburzeń hormonalnych (np. towarzyszących menopauzie) doświadczają problemu suchości pochwy. Nie ma powodu, aby problemy te pozostały bez rozwiązania - zwłaszcza, że dotykają także partnera kobiety. Szkoda tracić kolejne dni na frustrację oraz wpędzanie się w kompleksy - każda kobieta może przecież stać się boginią seksu. Należy jedynie zaufać rozwiązaniu, które stosuje już wiele kobiet na całym świecie - ich opinie nie pozostawiają złudzeń dotyczących spektakularnych efektów działania leku.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o Lovegra 100mg

Twoja ocena:

Komentarze

 • Bogna Data: 2020-05-19 Ocena:
  kiedyś nie potrafiłam w pełni cieszyć się z seksu, ale odkąd biorę lovegrę – nie mogę się doczekać, kiedy mąż wraca z pracy zagranicą
 • Julita Data: 2020-03-04 Ocena:
  szybka dostawa, fajna cena, wszystkie informacje o leku dostępne są na stronie - polecam
 • Julia Data: 2020-01-21 Ocena:
  Trochę pozazdrościłam mężowi, jak działa na niego Viagra i kupiłam dla siebie Lovegrę… i nie jestem rozczarowana
 • Lena Data: 2019-12-22 Ocena:
  stosowanie Lovegry to łatwizna, połykam tabletkę pół godziny przed seksem, a potem mam naprawdę intensywne orgazmy
 • Marysia Data: 2019-08-31 Ocena:
  fajny lek, który pomógł mi, gdy nie miałam ochoty na seks po porodzie
 • Jagoda Data: 2019-07-29 Ocena:
  Lovegra to prawdziwy hit, dobrze że nie tylko faceci mogą się wspomagać tabletkami
 • Kaśka Data: 2019-03-11 Ocena:
  ostatnio jestem ciągle zmęczona i nie odczuwam przyjemności w łóżku, kupiłam Lovegrę, mam nadzieję, że przywróci mi ochotę na seks
 • Viola Data: 2019-03-08 Ocena:
  kiedyś spróbowała Lovagrę i pamiętam, że seks był dużo przyjemniejszy; teraz zamawiam na stronie dwa blistry i już się nie mogę doczekać dobrej zabawy z chłopakiem
 • Jola Data: 2019-01-12 Ocena:
  dzieci, dom, praca… w pewnym momencie ostatnie, o czym myślałam to seks. Potem przeczytałam o viagrze dla kobiet i to był strzał w dziesiatkę
 • Marzena Data: 2018-07-11 Ocena:
  po menopauzie dokuczała mi suchość w pochwie, teraz stosuję Lovegrę i zapomniałam, co to ból podczas stosunku
 • Asia Data: 2018-06-24 Ocena:
  lovegra poprawia libido i zwiększa przyjemność z seksu
 • Monika Data: 2018-04-04 Ocena:
  fajny sklep, kiedyś mój chłopak zamawiał tu jakiś lek na potencję, a teraz przyszła kolej na mnieJ
Leki na potencje