Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

Super Kamagra 100mg+60mg

Cena: 120,00 zł
blistrów
1 blister zawiera 7 tabletki leku.

Cennik

Super Kamagra 100mg + 60mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 120 zł 30 zł 2 17 zł
2 8 224 zł 28 zł 4 17 zł
3 12 300 zł 25 zł 6 GRATIS
4 16 384 zł 24 zł 8 GRATIS
5 20 440 zł 22 zł 10 GRATIS
10 40 800 zł 20 zł 20 GRATIS
20 80 1440 zł 18 zł 40 GRATIS
40 160 2560 zł 16 zł 80 GRATIS

Opis preparatu: Super Kamagra 100mg+60mg

Super Kamagra to innowacyjny lek na impotencję, który wykazuje dwukierunkowe działanie. Dzięki zawartości dwóch niezwykle skutecznych substancji - sildenafilu oraz depoxetinu, lek ten powoduje, że na dobre pozbywamy sie zaburzeń erekcji, a jednocześnie - wydłuża czas trwania stosunku seksualnego. Dzięki takiemu zaawansowanemu leczeniu zaburzeń potencji, a także braku poważnych działań niepożądanych, Super Kamagra to lek wybierany bardzo chętnie przez każdego mężczyznę, którego dotyczy problem impotencji oraz przedwczesnego wytrysku.

 

Super Kamagra - pożegnaj się z problemem impotencji

 
Problemy seksualne dotykają mężczyzn w zasadzie w każdym wieku. Wydaje się, jakby następowało to w sposób całkowicie losowy i bez większego sensu logicznego. Niestety również młodzi ludzie czasami miewają spore problemy seksualne – zaburzenia potencji różnego rodzaju, takie jak chociażby problemy z erekcją, albo też przedwczesny wytrysk. W każdym z wypadków należy jak najszybciej podjąć walkę z tą chorobą, aby nie mieć dalszych problemów w przyszłości. Podstawą jest oczywiście unikanie czynników, które mogą sprzyjać rozwojowi impotencji. U młodych mężczyzn podstawowym problemem jest przemęczenie, stres, siedzacy tryb życia, niezdrowa dieta oraz nadużywanie alkoholu i palenie papierosów. Z kolei u panów nieco starszych na pierwszy plan wysuwają się problemy ze zdrowiem. Najczęściej osiągnięcie erekcji i odpowiednio długie jej utrzymanie uniemożliwia występowanie chorób układu sercowo - naczyniowego, takich jak niskie ciśnienie krwi, zawał serca, choroba niedokrwienna serca. Inne schorzenia mogące prowadzić do zaburzeń potencji to cukrzyca, depresja, schorzenia neurologiczne, a także zaburzenia hormonalne (zwłaszcza zbyt niski poziom testosteronu).

Korzystanie z odpowiednich leków wydaje się być w tej sytuacji kluczowe. Na szczęście takich leków jest już dzisiaj na rynku bardzo wiele. Jednym z nich jest chociażby Super Kamagra 100mg + 60mg. To świetne połączenie, które jednocześnie pomoże nam uzyskać odpowiedni wzwód przy stymulacji, a także zapewni wytrysk o odpowiednim czasie. Dzięki temu na pewno będziemy znacznie lepiej przygotowani w łóżku i będziemy kontrolowali wszystko to, co się dzieje.
Właśnie tej kontroli wielu mężczyznom z takimi zaburzeniami brakuje. Dzięki takim lekom nie będziemy mieli już z tym żadnego kłopotu, a nawet jeśli od dawna nie mieliśmy właściwej erekcji, to właśnie teraz ona wystąpi. Prócz erekcji oczywiście znacznie lepiej będziemy się kontrolowali, co również ma niemałe znacznie w jakości życia seksualnego i zadowoleniu obojga partnerów z seksu. Teraz to wszystko otrzymujemy w jednej tabletce, która na dodatek nie wywołuje wiele niechcianych efektów ubocznych, choć jest to zamiennik bardzo agresywnej viagry. Została jednak dopracowana do tego stopnia, że klienci znoszą jej stosowanie znacznie lepiej i bezpieczniej.
 
Pośród wielu różnorodnych leków na potencję znajdziemy wiele, które pozwalają nam zarówno na polepszenie swojego wzwodu, jak również lepsze kontrolowanie sytuacji, poprzez opóźnienie wytrysku. Super Kamagra 100mg + 60mg jest jednym z takich właśnie leków, który działa na dwa sposoby. Dodatkowo jest to lek niezwykle skuteczny, bo zawierający popularny w tej branży środek – cytrynian sildenafilu, czyli dokładnie ten sam środek, który znajdziemy w popularnych na całym świecie niebieskich tabletkach viagry.
 
To w pewnym sensie gwarant jakości, ponieważ środek ten jest stosowany przez bardzo wiele osób na świecie i na pewno właśnie dlatego mamy pewność, że używamy najlepszego co tylko jest dostępne. Jest zresztą jedynie kilka podobnych środków tak dobrze radzących sobie z męskimi problemami i zaburzeniami erekcji. Sildenafil jest właśnie jednym z nich, chyba najpopularniejszym z racji popularyzacji przez viagrę.
 
 

Super Kamagra - jak działa lek?

 
Super Kamagra to lek stosowany w celu leczenia zaburzeń potencji. Na tle wielu innych preparatów, stosowanych przez mężczyzn mających problemy z osiągnięciem wzwodu i utrzymaniem erekcji produkt ten wyróżnia się szerokim spektrum działania. Mężczyźni stosujący Kamagrę wiedzą, że zawarty w tym leku sildenafil doskonale sprawdza się w zaburzeniach potencji. Związek ten umożliwia bowiem uzyskanie wzwodu i odpowiednio długie jego podtrzymanie. Super Kamagra może jednak znacznie więcej - dzięki zawartości drugiego składnika, jakim jest dapoxetine, ten środek na potencję rozwiązuje jeszcze jeden problem o charakterze seksualnym - przedwczesnego wytrysku. Super Kamagra umożliwia bowiem szybkie osiągnięcie erekcji, a także odpowiednio długie trwanie stosunku seksualnego. Jest to zatem lek idealny dla naprawdę sporej grupy mężczyzn, dotkniętych rozmaitymi zaburzeniami ze wzwodem i zbyt szybkim wytryskiem. A jak dokładnie działają składniki leku Super Kamagra?
 
Sildenafil to lek zaliczany do grupy inhibitorów enzymu fosfodiesterazy. Podczas aktu seksualnego dochodzi do szeregu zmian w organizmie mężczyzny. Zmianą kluczową dla powstania i podtrzymania erekcji jest wzrost poziomu tlenku azotu, a także cyklicznego GMP (cGMP). Związki te odpowiadają za rozluźnienie mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych penisa. Dzięki temu możliwe jest napełnienie ciał jamistych krwią i powstanie erekcji. Aby jednak utrzymać wzwód wystarczająco długo, nie może dojśc do sytuacji, gdy obniża się stężenie cGMP. A takie niekorzystne zjawisko ma miejsce wówczas, gdy związek ten jest rozkładany pod wpływem fosfodiesterazy. Enzym ten wykazuje szczególnie wysoką aktywność u mężczyzn poddawanych działaniu stresu, przemęczenia, stosujących używki, nie uprawiających sportu. Wówczas zastosowanie inhibitorów fosfodiesterazy, takich jak sildenafil pozwala na znacznie dłuższe utrzymanie erekcji. Natomiast w celu zapewnienia odpowiedniego czasu trwania stosunku, stosowany jest dapoxetine. Ten składnik aktywny jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, czyli jednego z najistotniejszych neuroprzekaźników. Dapoksetyna wpływa na funkcjonowanie receptorów, co umożliwia opóźnienie wytrysku. Dzięki temu pełny wzwód trwa znacznie dłużej, a zbyt szybkie wytryski odejdą w niepamięć. Trudno o bardziej kompleksową poprawę jakości życia seksualnego mężczyzny i jego partnerki.
 

Jak stosować Super Kamagrę? Jak długo działa lek?

 
Super Kamagra to lek, który należy przyjąć na 30 minut przed stosunkiem. Zalecane jest jednorazowe przyjęcie dawki leku, czyli jednej tabletki Super Kamagry, która zawiera 100 mg sildenafilu oraz 60 mg dapoksetyny. Kilkudziesięciominutowy czas oczekiwania na działanie leku wynika z faktu, iż tabletka musi zostać strawiona, a substancje czynne - wchłonięte z przewodu pokarmowego. I tu bardzo ważna uwaga - dla zachowania optymalnego czasu wchłaniania, konieczne jest zrezygnowanie z zażycia leku wraz z tłustym posiłkiem. Spowalnia to trawienie tabletki i opóźnia pojawienie się działania leku. Podobnie działa alkohol, zatem należy unikać jednoczesnego spożywania alkoholu i zażywania inhibitorów fosfodiesterazy. Lek należy popić szklanką wody lub herbaty, unikać należy natomiast popijania tabletek sokiem grapefruitowym. Już po jednorazowym zażyciu tabletki na pół godziny przed stosunkiem można liczyć na wystąpienie pełnego wzwodu i jego odpowiednio długie utrzymanie, z jednoczesnym opóźnieniem wytrysku.
 
Ile utrzymują się efekty działania Super Kamagry? Średni czas trwania działania leku to 4 godziny. Jest to oczywiście kwestia indywidualna, na którą wpływ ma osobnicze tempo metabolizmu. Leki takie jak Super Kamagra działają szybko – już po kilkudziesięciu minutach od połknięcia pastylki będziemy gotowi do działania. Oczywiście wzwód nie następuje samoczynnie w przypadku takich leków. Potrzebna będzie odpowiednia stymulacja i dopiero wtedy uda się nam osiągnąć właściwą erekcję. Wielu mężczyzn właśnie niekontrolowanego wzwodu się najmocniej obawia przy takich lekach. O ile faktycznie takie sytuacje się zdarzają to są niezwykle rzadkie i to wyraźny sygnał do zmiany leku.

Kamagra to tańszy zamiennik znanej i popularnej viagry. Różni się nie tylko jednak kolorem tabletek, ale przede wszystkim ceną, która jest naprawdę dużo niższa. Za te same pieniądze będziemy w stanie zakupić dużo więcej tego leku i korzystać z uroków życia seksualnego jeszcze lepiej, aniżeli do tej pory. Stosowanie leku można powtarzać w zależności od potrzeb. U niektórych mężczyzn konieczne będzie częste stosowanie leku (nawet przed każdym stosunkiem), zaś u innych wystarczy okazyjne zażywanie Super Kamagry. W niektórych przypadkach dzieje się tak, że po przyjęciu kilku dawek leku sprawność seksualna zostaje trwale przywrócona. 
 

Skutki uboczne Super Kamagry oraz przeciwwskazania

Jak każdy lek czy suplement diety, także Super Kamagra może przyczynić się do wystąpienia działań niepożądanych. Zazwyczaj efekty uboczne działania leku nie prowadzą do pogorszenia się stanu zdrowia - są to szybko przemijające dolegliwości. Środek ten choć jest całkowicie bezpieczny wywołuje oczywiście kilka nieprzyjemnych skutków ubocznych, o których jednak wiadomo od 1998 roku kiedy to spopularyzowała się sprzedaż takich właśnie środków na potencję. Niestety coraz więcej osób cierpi na takie zaburzenia jak ten z potencją i właśnie dlatego na rynku pojawiać się zaczęły nowe leki. Najczęściej występujące działania niepożądane to: bóle głowy i zawroty głowy, zaczerwienienie skóry, bóle mięśniowe, niestrawność. Rzadziej mogą wystąpić poważniejsze skutki uboczne: kołatanie serca, wzrost ciśnienia krwi, zaburzenia oddychania, problemy ze wzrokiem.
 
Aby uniknąć jakichkolwiek działań niepożądanych związanych ze stosowaniem leku, konieczne jest zapoznanie się z wszelkimi informacjami, które producent umieścił na opakowaniu oraz w ulotce. Nie należy przekraczać dopuszczalnej dawki leku. jeśli pojawia się jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, warto zapytać lekarza lub farmaceutę.
 
Nie każdy może stosować Super Kamagrę. Najczęściej wymieniane przeciwwskazania dotyczą pacjentów cierpiących na takie schorzenia jak niewydolność wątroby czy nerek, zapalenie nerwu wzrokowego czy zmiany zwyrodnieniowe siatkówki, choroba niedokrwienna serca. Ponadto ze stosowania Super Kamagry powinni zrezygnować mężczyźni po świeżo przebytym udarze mózgu czy zawale serca, a także uczuleni na jakikolwiek składnik leku. 

Dzisiaj koncerny farmaceutyczne oferują pełną gamę produktów na zaburzenia potencji, w tym również niebieskie pastylki, oraz ich tańsze odpowiedniki, takie jak Super Kamagra 100mg + 60mg. To lek, który przede wszystkim jest niezwykle ekonomiczny, bowiem zawiera odpowiednią ilość tego samego środka – sildenafilu i w dodatku jest znacznie tańszym zamiennikiem. Właśnie dlatego dzisiaj już wiele osób przestawiło się na stosowanie tego właśnie leku na potencję.
Nie są to leki tanie, ale jeżeli mamy pewność, że nam pomagają, to możemy zakupić większe opakowanie. Wtedy wydatnie uda się nam zmniejszyć cenę za pojedynczą tabletkę. Wybór takich leków jak ten z pewnością będzie trafiony, bowiem pomimo niektórych skutków ubocznych są to leki chyba najczęściej polecane przez lekarzy specjalistów, którzy cenią sobie ich skuteczność i właśnie dlatego wolą swoim pacjentom przepisać coś co zamiast dodatkowo ich frustrować po prostu szybko i skutecznie pomoże.

Tak czy owak należy również skonsultować się z lekarzami, zwłaszcza w przypadku kiedy to jesteśmy młodą osobą i rozpocząć w miarę możliwości leczenie tego problemu nie jedynie objawowe. Takie leki jak kamagra jedynie sporadycznie są w stanie przywrócić właściwą sprawność seksualną trwale. Trzeba podjąć inne działania. Jeżeli jesteśmy młodymi osobami, to często takie problemy pojawiają się z powodu stresu, pewnych przyczyn psychogennych jak na przykład nadmiar obowiązków, albo też z powodu niewłaściwej diety. W takich właśnie wypadkach możemy sobie pomóc w sposób znacznie trwalszy i sprawić, że powróci do nas taka sama erekcja jak dawniej. Takie leki jak te będą wtedy jedynie etapem przejściowym, ale korzystać z nich powinniśmy, ponieważ niemoc w sprawach seksualnych pozostawia również bardzo wyraźne ślady na naszej psychice. Tych właśnie unikniemy stosując takie tabletki jak kamagra. Niestety mężczyzna który zaczyna mieć problemy seksualne nie czuje się często w pełni mężczyzną, a niestety fakty są brutalne i nie każda kobieta jest w stanie zrozumieć niemoc swojego partnera. Dlatego to bardzo burzliwy i niebezpieczny okres w życiu mężczyzny. Im szybciej podejmie on działania tym lepiej dla niego.
 

Super Kamagra - cena, gdzie kupić?

 
Super Kamagra to lek dostępny dla każdego mężczyzny, który chce definitywnie rozwiązać swoje problemy z potencją. Wysoka dostępność leku jest przede wszystkim konsekwencją tego, że lek jest dostępny bez recepty. Możliwość zakupu leku bez konieczności wizyty u lekarza oznacza sporą oszczędność czasu, a także możliwość spontanicznego seksu, bez konieczności jego planowania. Ponadto wielu mężczyzn z zaburzeniami wzwodu potwierdza, że takie wizyty u lekarza bywają bardzo krępujące. Niektórzy panowie obawiają się także zakupów w aptece. Ale i ten problem można łatwo rozwiązać, gdyż jesli chcesz kupić lek Super Kamagra, apteka to nie jedyne miejsce. Ten środek na potencję dostępny jest także online. 
 
W naszym sklepie internetowym istnieje możliwość zakupu leku Super Kamagra marki Ajanta Pharma. Każde opakowanie zawiera 4 tabletki. Możesz tu zakupić lek Super Kamagra tanio, a im więcej tabletek zakupisz, tym większe rabaty cenowe i atrakcyjne gratisy. Zamówienie leku nie wymaga zbyt wielu formalności, system płatności jest całkowicie bezpieczny, ponadto zapewniamy swoim klientom ochronę danych osobowych. Czas dostawy także jest bardzo szybki. Jeśli zatem zdecydujesz się zamówić w naszym sklepie internetowym Super Kamagrę lub inne środki na potencję, możesz liczyć na sprawną realizację zamówienia. Jednocześnie nie musisz obawiać się o jakość zamawianych środków na potencję. Oferujemy bowiem wyłącznie leki sprawdzone, wysokiej jakości, zawierająca substancje czynne o udowodnionym bezpieczeństwie stosowania. 
 
Lek dzięki swojej cenie zyskuje coraz większe grono oddanych fanów również w naszym kraju. Skoro bowiem środek czynny jest dokładnie taki sam co w niebieskich pastylkach viagry, a działanie również identyczne, to nie ma najmniejszego sensu dopłacanie. Zwłaszcza, że ten środek również został dopuszczony do sprzedaży w wielu krajach, w tym w naszym kraju, więc mamy stuprocentową pewność, że został całkowicie solidnie przebadany i jego stosowanie nie grozi nam niczym. Polecamy takie produkty jak ten wszystkim osobom cierpiącym na zaburzenia erekcji i problemy z potencją, które niestety dotykają coraz młodszych osób. Zwłaszcza jeżeli jesteś osobą młodą rozpocznij leczenie jak najszybciej – zarówno to farmakologiczne jak i skonsultuj się z lekarzem w celu uzyskania fachowej porady i sposobów walki z tym.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o Super Kamagra 100mg+60mg

Twoja ocena:

Komentarze

 • franek Data: 2020-05-21 Ocena:
  fajna stronka, już kilka razy zmawiałem leki na potencje i zawsze wszystko przebiega bez zarzutu
 • Grzesiek Data: 2019-10-25 Ocena:
  jedna dawka super kamagry i jestem gotowy na seks przez parę godzin
 • radek Data: 2019-08-14 Ocena:
  Myślałem, że leki na potencję działają tylko na osiągniecie wzwodu i wreszcie znalazłem lek który spowalnia wytrysk i przedłuża zabawe z moją dziewczyną
 • Szymon Data: 2019-06-07 Ocena:
  super kamagra działa lepiej od viagry i jest dużo tańsza
 • Marian Data: 2019-04-16 Ocena:
  najbardziej lubie w waszym sklepie szybą wysylke i fajne gratisy w postaci dodatkowych tabletek
 • Piotrek Data: 2019-02-08 Ocena:
  mam za sobą cztery tabletki super kamagry i chcę więcej…teraz zamówię od razu kilka opakowań
 • Robert Data: 2018-12-24 Ocena:
  stosuje super kamagre już trzeci miesiąc, problemów ze wzwodem brak, podobnie jak skutkow ubocznych
 • Ryszard Data: 2018-10-29 Ocena:
  leki na potencję to super rozwiązanie dla siebie i partnerki, czuje się lepiej psychicznie i fizycznie
 • Bronisław Data: 2018-10-29 Ocena:
  wiek i pogarszający się stan zdrowia nie pozwalały mi cieszyć się w pełni z seksu z żoną, na szczęście spróbowałem leku na potencję kamagra i wszystko wróciło do normy
 • Jan Data: 2018-10-03 Ocena:
  Super kamagra sprawia że zniknęly problemy z potencją
 • kacper Data: 2018-09-29 Ocena:
  jedna dawka leku wystarczy, żebym bez trudu osiągnął wzwód; polecam każdemu
 • Leszek Data: 2018-08-30 Ocena:
  z żadnych innych leków na potencję nie byłem tak zadowolony jak z super kamagry
 • Marcin Data: 2018-03-01 Ocena:
  zamówiłem Super Kamagrę i dziś przetestuję, czy rzeczywiście będę mógł kochać się dłużej
Leki na potencje