Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

Valif 20mg

Cena: 160,00 zł
blistrów
1 blister zawiera 10 tabletki leku.

Cennik

Valif 20mg

Substancja czynna Vardenafil 20mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 12 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 10 160 zł 16 zł 17 zł
2 20 300 zł 15 zł GRATIS
3 30 420 zł 14 zł GRATIS
4 40 520 zł 13 zł GRATIS
5 50 600 zł 12 zł GRATIS
10 100 1100 zł 11 zł GRATIS
20 200 2000 zł 10 zł GRATIS

Opis preparatu: Valif 20mg

Valif to skuteczny i bezpieczny lek na potencję, który zawiera 20 mg wardenafilu. Ten inhibitor fosfodiesterazy wspomaga osiągnięcie erekcji, a także odpowiednio długie jej utrzymanie - przez cały czas trwania stosunku. Wystarczy przyjąć jedną tabletkę Valifu, aby pozbyć się kłopotu z potencją, a wszystko to za cenę niższą niż w przypadku zakupu tradycyjnej niebieskiej tabletki. Jeśli - tak jak coraz liczniejsza grupa mężczyzn w różnym wieku - borykasz się z problemami ze wzwodem, Valif rozwiąże Twój problem i pomoże Ci odzyskać pełnię sprawności seksualnej.

 

Valif - rozwiązanie problemów z potencją

 
Nikt z nas nie chce mieć kiedykolwiek problemów z erekcją, nie wspominając nawet o całkowitej impotencji. Niestety każdego roku przybywa na całym świecie mężczyzn cierpiących na takie właśnie zaburzenia. Nie są to wyłącznie mężczyźni starsi, ale również znacznie młodsi, często nawet bardzo młodzi. Szacuje się, że nawet 1,5 mln Polaków cierpi na problemy z właściwą erekcją. Niestety nie jest to temat dla nich przyjemny i należy raczej do wstydliwych. Nic w tym dziwnego. W końcu tematy seksualne od wieków w naszym społeczeństwie są tematami tabu. Należy jednak wiedzieć, że istnieją niemal całkowicie skuteczne sposoby na pozbycie się takich właśnie problemów. Pozbycie się problemu z potencją nie jest takie trudne jak się wydaje, ale wymaga od mężczyzny postawienia samemu przed sobą tych problemów jasno. Wiemy doskonale, że wielu z nich niestety unika takich tematów i nawet nie dopuszcza możliwości, jakoby byli chorzy. To jednak nie choroba, a jedynie schorzenie, które podobnie jak wiele innych niedogodności w naszym życiu możemy wyleczyć za pomocą odpowiednich środków farmaceutycznych.
 
Tego rodzaju leki na potencję są niezwykle skutecznym sposobem walki o udane życie seksualne. Bez względu w jakim wieku jesteśmy i jakie są przyczyny naszych niedostatków w sferze seksualnej, warto zadbać o to, by życie intymne powróciło na właściwe tory. Dzięki takim środkom jak wardenafil będzie to możliwe. W dodatku sporo oszczędzimy, ponieważ znaleźć możemy leki takie jak ten, które są w stosunku do znacznie bardziej popularnych marek znacząco tańsze, a zawierają dokładnie taki sam skład, najczęściej w takiej samej dawce. Zatem każdy mężczyzna, który dotknięty rozstaje zaburzeniami potencji - nie pozostanie sam ze swoim problemem. Wystarczy jedynie sięgnąć po skuteczny lek, taki jak Valif. 
 
Valif 20 mg doskonale sprawdza się w leczeniu zaburzeń potencji o rozmaitym podłożu. A przyczyny zaburzeń potencji są rozmaite. U młodych mężczyzn an pierwszy plan wysuwają się zaburzenia erekcji związane z niezdrowym trybem życia - paleniem papierosów i spożywaniem alkoholu, niewłaściwą dietą, brakiem wystarczającej ilości snu. Ale nie tylko - także przepracowanie i narażenie na stres odbijają się niekorzystnie zarówno na samopoczuciu fizyczny, jak i psychicznym. Do tego dochodzi presja, aby zawsze i wszędzie móc wykazać się swoją męskością. W przypadku mężczyzn nieco starszych problemy z impotencją stanowią najczęściej wyraz spadku poziomu testosteronu, co stanowi fizjologiczne zjawisko związane ze starzeniem się organizmu. Ponadto potencja może zostać zaburzona na skutek występowania takich schorzeń jak: cukrzyca, miażdżyca, niskie ciśnienie krwi lub nadciśnienie, choroba niedokrwienna naczyń, urazy kręgosłupa czy choroby prostaty. Oczywiście nie jest to ścisły podział, a zaburzenia erekcji u mężczyzn w różnym wieku mogą mieć rozmaity charakter. Łączy je jedno - można je rozwiązać przy pomocy leków na potencję.
  

Jak działa Valif 20 mg?

 
Valif to środek na potencję, który jest z powodzeniem stosowany w celu leczenia takich dysfunkcji seksualnych jak trudność z osiągnięciem erekcji, a także problem z utrzymaniem wzwodu przez cały czas trwania stosunku. Lek działa bardzo skutecznie, oddziałując na fizjologiczne mechanizmy odpowiedzialne za powstanie i utrzymanie erekcji. Takie działanie Valifu możliwe jest dzięki zastosowaniu wardenafilu. Ta substancja czynna hamuje aktywnośc enzymu fosfodiesterazy, występującego w ciałąch jamistych prącia. Enzym ten ma kluczowe znaczenie w podtrzymaniu erekcji - zbyt duża aktywnośc fosfodiesterazy prowadzi do wiotczenia penisa. W leczeniu zaburzeń potencji należy zatem skoncentrować się na ograniczeniu aktywności tego enzymu. 
 
Aby pojawiła się erekcja, konieczne jest zwiększenie stężenia tlenku azotu oraz cGMP, co następuje po zadziałaniu bodźca seksualnego. Te substancje prowadzą do rozluźnienia mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych i ich poszerzenia, co prowadzi do napływu krwi do penisa. W ten sposób powstaje erekcja, a do jej utrzymania konieczne jest zachowanie odpowiednio wysokiego poziomu cGMP. Związek ten jest normalnie rozkładany przez fosfodiesterazę, zatem ograniczenie aktywności enzymu podczas stosunku umożliwia dłuższe utrzymanie wzwodu. W prawidłowo funkcjonującym organizmie erekcja ustępuje dopiero po zakończeniu stosounku, jednak nie brakuje sytuacji, gdy aktywnośc fosfodiesterazy jest zbyt wysoka. Dzieje się tak przede wszystkim u mężczyzn narażonych na stres, przemęczenie, prowadzących siedzący tryb życia, stosujących używki czy cierpiących na nadwagę. Wówczas zastosowanie inhibitorów fosfodiesterazy sprzyja utrzymaniu zwiększonego ukrwienia penisa i podtrzymaniu wzwodu.
 

Valif - jak długo działa?

 
Valif 20 mg to lek wykazujący dużą skuteczność w przywracaniu pełnej sprawności seksualnej. Lek należy zażyć na pół godziny przed planowanym stosunkiem. Trzydzieści minut to czas potrzebny na strawienie tabletki, przyswojenie z przewodu pokarmowego substancji czynnej oraz osiągnięcie właściwego poziomu wardenafilu we krwi. Należy pamiętać, że lek nie zadziała w pełni, gdy zażywając lek spożyjemy jednocześnie alkohol bądź spożyjemy tłustą potrawę. Alkohol oraz tłusty posiłek spowalniają wchłanianie leku i osłabiają jego działanie. Dla pełnego zadowolenia z działania leku konieczne jest zatem właściwe przyjęcie leku i popicie tabletki wodą. Po kilkudziesięciu minutach od zażycia leku bez trudu można osiągnąć erekcję - ale nie należy obawiać się samoczynnej erekcji, gdyż do osiągnięcia wzwodu potrzebne jest stymulacja seksualna członka. 
 
Ile czasu utrzymuje się działanie leku Valif? Najczęściej lek działa kilka do kilkunastu godzin. Zażywając jedną dawkę leku możesz zyskać pełną gotowość do seksu przez nawet 12 godzin. Oznacza to, że nie musisz precyzyjnie planować zbliżenia z partnerką i możesz zdecydować się na spontaniczny seks na przestrzeni wielu godzin. 
 

Valif - przeciwwskazania i możliwe skutki uboczne

 
Valif 20mg to środek niezwykle bezpieczny, zawierający znakomitą substancję czynną jaką jest wardenafil. To jeden z trzech bardzo skutecznych środków wspomagających leczenie potencji, oraz całkowicie leczący zaburzenia potencji. Wielu pacjentów stosujących ten właśnie lek jest zadowolonych ponieważ jest to środek równie skuteczny co zawarty w popularnej viagrze cytrynian sildenafilu, a przy tym te tabletki są znacząco tańsze i w dodatku zdaniem wielu osób nie wywołują tak wielu przykrych skutków ubocznych. To jednak jest kwestia zupełnie indywidualna i z pewnością każdy organizm zareaguje inaczej na takie właśnie leczenie potencji. Jest to lek bezpieczny, a zakłady, w których jest produkowany są stale kontrolowane przez WHO – Światową Organizację Zdrowia. Dzięki temu każdy pacjent korzystający z tego specyfiku może mieć całkowitą pewność, że jest leczony odpowiednimi metodami, które są bezpieczne dla jego organizmu. Po zakupie tego leku, podobnie jak w przypadku innych lekarstw należy upewnić się czy na pewno otrzymaliśmy oryginalne opakowanie, zwłaszcza w sytuacji, kiedy kupujemy u danego dostawcy po raz pierwszy. Oryginalne leki często zabezpieczane są trudnymi do podrobienia hologramami. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że korzystamy jedynie z solidnego i bezpiecznego lekarstwa. W trakcie stosowania leku należy trzymać się kilku zasad. Po pierwsze nie należy stosować jednocześnie leku i alkoholu. Niestety alkohol mocno ogranicza działanie leku Valif, przez co możemy nie być zadowoleni całkowicie z jego skuteczności. Do tego takie połączenie może okazać się dla nas bardziej nieprzyjemne jeżeli chodzi o skutki uboczne. Jeżeli zażywamy Valif 20mg powinniśmy również ograniczyć spożywanie tłustych potraw, które również mogą osłabiać działanie substancji czynnej. Również niektóre owoce nie będą wskazane w przypadku stosowania tego lekarstwa. Przykładem takiego owocu są chociażby cytrusy takie jak grejpfrut. 
 
Lek Valif nie może być stosowany przez każdego mężczyznę, któremu zdarzają się problemy z erekcją. Najważniejsze przeciwwskazania do stosowania inhibitorów fosfodiesterazy to: niewydolność nerek, niewydolność wątroby, schorzenia układu krążenia (nieunormowane ciśnienie krwi, niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu). Stosowanie Valifu nie jest ponadto wskazane u osób uczulonych na jakikolwiek składnik leku, a także w przypadku zmian zwyrodnieniowych siatkówki. Niewskazane jest ponadto łączenie leku Valif z innymi preparatami, które mogą zwiększać poziom tlenku azotu we krwi. 
 
Stosowanie leku Valif jest naprawdę bezpieczne. Niekiedy zdarza się, że wystąpią przemijające, łagodne skutki uboczne. Najczęściej jest to zaczerwienienie twarzy, bóle i zawroty głowy, bóle mięśniowe. Stosunkowo często stwierdzana jest niestrawność i nudności, a także nadwrażliwość na światło. Znacznie rzadziej stwierdzane powikłania po zażyciu leku Valif to zaburzenia widzenia, spadek ciśnienia krwi, omdlenia czy bolesne erekcja. Oczywiście ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest mniejsze, jeśli zastosujemy lek zgodnie z jego przeznaczeniem. Niewskazane jest zwiększenie zalecanej dawki. Przed zastosowaniem leku konieczne jest zapoznanie się z informacjami zawartymi w ulotce.
 

Valif 20 mg - cena, gdzie kupić lek?

 
Valif to wysokiej jakości lek na potencję, produkowany przez markę Ajanta Pharma. Jest to lek poddawany kontrolom jakości, nie brakuje zatem zadowolonych klientów, którzy bez obaw o zdrowie sięgają po ten lek. Producent gwarantuje maksymalnie silne działanie, przy jednoczesnym bezpieczeństwie stosowania. Gdzie można kupić Valif? Apteka to nie jedyne miejsce, gdzie dostępne są inhibitory fosfodiesterazy. Leki na potencję są dziś bowiem dostępne w sklepach internetowych - i to bez recepty. Bardzo długo mężczyźni dotknięci zaburzeniami potencji czekali na tak wygodne i powszechnie dostępne rozwiązanie. Kiedyś bowiem konieczne było udanie się do lekarza i odbycie krępującej rozmowy dotyczącej zaburzeń potencji. Niektórzy panowie źle czuli się także w aptece, gdy dokonać musieli zakupu leku. Dziś można uniknąć takich sytuacji, gdyż bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i nerwy, można zakupić dowolny lek na potencję. 
 
W naszym sklepie internetowym możesz zamówić lek Valif, a także inne skuteczne środki na potencję. Każde opakowanie Valifu zawiera 10 tabletek, z których każda dostarcza 20 mg wardenafilu. Koszt zakupu jednej tabletki jest znacznie niższy niż w przypadku oryginalnej Viagry, a skuteczność Valifu - jest taka sama jak niebieskiej tabletki. A co więcej - lek działa znacznie dłużej. Jeśli zdecydujesz się na zakup większej ilości tabletek, wówczas koszt zakupu jednej tabletki jest jeszcze niższy. Oferujemy zatem swoim klientom atrakcyjny rabat, a także minimum formalności przy zakupie, bezpieczną płatność, a także bardzo szybką realizację zamówienia. 
 
Nie musisz już obawiać się zaburzeń erekcji, gdyż na wyciągnięcie ręki dostępna jest skuteczna terapia tego typu zaburzeń. Naprawdę wystarczy zastosować dobry lek na potencję, aby móc cieszyć się udanym życiem seksualnym. Wówczas problemy ze wzwodem znikają praktycznie natychmiast, a stosowanie leku może być kontynuowane w razie potrzeby. Gdy brak jest działań niepożądanych, możesz zażywać Valif przed każdym stosunkiem. Bez ponoszenia znacznych kosztów możesz odzyskać pewność siebie i cieszyć się z udanego życia seksualnego. Lek na potencję Valif pomoże Ci uzyskać erekcję oraz sprawić, że erekcja utrzyma się wystarczająco długo. Satysfakcja z seksu dla Ciebie i Twojej partnerki - gwarantowana.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o Valif 20mg

Twoja ocena:

Komentarze

 • Olo Data: 2020-03-03 Ocena:
  polecam sklep – latwe zamówienie i płatność, szybka dostawa i duży wybor lekow
 • Marcin Data: 2020-01-19 Ocena:
  valif to tani i skuteczny zamiennik viagry, kupuje go częściej niż niebieską tabletkę
 • Paweł Data: 2020-01-01 Ocena:
  produkty na potencje kupuje w waszym sklepie już od dawna i nigdy się nie zawiodlem
 • Radek Data: 2019-11-29 Ocena:
  za każdym razem, gdy łykam valif mogę kochać się dłużej
 • Igor Data: 2019-05-24 Ocena:
  stosuje Valif już od jakiegos czasu i jest ok, zadnych skutkow ubocznych
 • Wiktor Data: 2018-11-05 Ocena:
  coraz częściej mam problemy z erekcją,chyba pora ba wspomaganie lekami, a valif ma doskonale opinie
 • Damian Data: 2018-08-21 Ocena:
  pol godziny od zażycia leku zawsze jestem gotowy do działania, naprawdę fajna sprawa przy kłopotach ze wzwodem
 • Bartek Data: 2018-08-18 Ocena:
  zdecydowanie najlepszy lek na potencje –valif działa nawet przez 10 godzin
 • Olaf Data: 2018-06-01 Ocena:
  fajna stronka, szybko dostałem paczkę z lekiem, dziś przekonam się jak działa
 • Mariusz Data: 2018-03-23 Ocena:
  szukałem skutecznego leczenia zaburzen potencji i wreszcie trafiłem na valif, zero skutkow ubocznych i max dzialania
 • Wojtek Data: 2018-03-02 Ocena:
  Valif naprawdę działa – i to przez wiele godzin
 • Marek Data: 2018-02-07 Ocena:
  Coraz pewniej czuję się w łóżku i nie boję się zaburzeń erekcji – wystarczy zażyć valif pół godziny przed
 • Zbigniew Data: 2018-01-27 Ocena:
  produkt spełnia moje oczekiwania, a dodatkowy plus za niską cenę
Leki na potencje