Poprawiamy jakość Twojego życia !
Wiemy ,że seks jest ważny w życiu.

W naszej szerokiej palecie leków znajdziesz tylko sprawdzone
i skuteczne preparaty na potencje oraz wzrost libido.
Tylko w naszym sklepie dostaniesz leki bez recepty
z pewnością najwyższej jakości rekomendowanej przez
naszych specjalistów farmacji. Wysyłka leków 24h na dobe!

Promocja potencjaskep

Valif 20mg w żelu

Cena: 140,00 zł
blistrów
1 blister zawiera tabletki leku.

Cennik

Valif 20mg w żelu

Substancja czynna Vardenafil 20mg.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek żelu.
Działanie do 12 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 20 zł 140 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 17 zł 266 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 18 zł 378 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 17 zł 476 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł

Opis preparatu: Valif 20mg w żelu

Lek Valif w żelu to preparat stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Przyjęcie jednej dawki leku na pół godziny przed stosunkiem ułatwia osiągnięcie erekcji oraz odpowiednio długie jej utrzymanie. Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjna postać leku - Valif Oral Jelly dostępny jest w postaci saszetki z żelem, który można łatwo zażyć w każdej sytuacji. Jeśli problemy z impotencją spędzają Ci sen z powiek - nie zwlekaj dłużej i sięgnij po Valif w żelu, czyli bezpieczny i skuteczny lek. Od teraz możesz bez problemu czerpać przyjemność z życia seksualnego.

 

Valif w żelu - kto najbardziej potrzebuje tego leku?

 

Leczenie problemów z potencją nie jest dla wielu mężczyzn zadaniem łatwym. Trudności to przede wszystkim konieczność zmiany swojego myślenia, bowiem problem ten „sam się nie rozwiąże”. Z drugiej jednak strony warto mieć świadomość, że większość przypadków impotencji czy zaburzeń wzwodu jest całkowicie uleczalna. Podstawą terapii jest zdrowy styl życia, stosowanie odpowiedniej diety, unikanie papierosów i alkoholu, redukcja stresu, sport i odpowiednia ilość snu. Poza specyficznymi wypadkami niestety będziemy potrzebowali pomocy lekarza, a być może również wsparcia w odpowiednich farmaceutykach, które pozwolą nam na nowo cieszyć się życiem seksualnym. Dzięki środkom takim jak Valif z pewnością nasze życie seksualne nabierze znów rumieńców i to bez znaczenia w jakim wieku jesteśmy i jak mocno zakorzeniony w nas samych jest problem. Faktem jest, że często to właśnie psychika bywa blokująca i nie pozwala nam na całkowite odblokowanie się w kwestiach seksualnych. To wynika często ze złego modelu wychowania, albo życia w ogromnym stresie. W wielu sytuacjach jednak takie tabletki są w stanie również długofalowo i długotrwale nam pomóc i odnowić nasze życie seksualne.

 

Problemy z erekcją mogą dotykać mężczyzn w każdym wieku. Niekiedy są konsekwencją braku higienicznego trybu życia, niekiedy ich przyczyną bywają jednak poważniejsze kłopoty ze zdrowiem. W przypadku młodszych mężczyzn za zaburzenia potencji najczęściej odpowiedzialny jest współczesny, pospieszny i niezdrowy styl życia. Pracujemy zbyt dużo, śpimy zbyt mało, stale jesteśmy poddawani stresowi. W wolnej chwili często zamiast sportu wybieramy mniej zdrową opcję, często sięgając po alkohol i papierosy. A to wpływa negatywnie na funkcjonowanie organizmu i jakość życia seksualnego. Na wystąpienie zaburzeń erekcji mogą mieć także wpływ rozmaite choroby. W wielu przypadkach jest to miażdżyca, nadciśnienie, a także inne choroby układu sercowo - naczyniowego, w tym zawał serca czy udar mózgu. Także cukrzyca, depresja czy niskie ciśnienie krwi powoduje problemy z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu.

Bardzo wiele osób na całym świecie cierpi na rozmaite zaburzenia erekcji, a nawet na całkowitą niemoc czyli impotencję. Nie każdego jednak stać na drogie i popularne preparaty. Dlatego też wielu ludzi szuka środków zastępczych. Jak się pokazuje również na takich lekach z powodzeniem można zaoszczędzić. Valif 20mg w żelu to tańszy odpowiednich leków takich jak chociażby viagra. Różnią się one środkiem, który oddziałuje na nasz organizm, ale zasadniczo większych różnic pomiędzy oboma lekami jeżeli chodzi o zasadę działania, oraz skutki uboczne, nie ma. Jeżeli nie ma znaczących różnic nie ma sensu najczęściej dopłacanie całkiem sporych kwot jedynie po to, by używać reklamowanego środka. W dodatku koncerny produkujące takie leki jak ten również są kontrolowane przez międzynarodowe organizacje takie jak WHO, które sprawdzają nie tylko jakość produkcji, ale również wmuszają często przeprowadzenie odpowiednich badań klinicznych przed wprowadzeniem na rynek światowy danego leku. Nie inaczej jest w tym przypadku. Kupujesz więc całkowicie pewny i sprawdzony lek, który doskonale się sprawdzi i pomoże Ci na nowo przeżywać wspaniałe chwile w łóżku. Wardenafil, który jest substancją czynną, odpowiedzialną tak naprawdę za działanie tego leku jest niezwykle dobrze przebadaną i bardzo skuteczną substancją, na którą wielu pacjentów bardzo pozytywnie reaguje. I właśnie dlatego wielu ludzi wybiera ten lek. Producent oczywiście zastrzega, że mogą pojawić się dość typowe w takim leczeniu skutki uboczne, ale wielu ludzi używających tego leku nie przeżywa ich zbyt mocno. To również dobry sygnał dla tych osób, które z powodu skutków ubocznych nie są zadowolone chociażby z viagry. W takiej sytuacji może warto wymienić niebieskie tabletki na inne, posiadające jak Valif 20mg w żelu zupełnie inny skład i być może znacznie lepsze działanie.

Jak działa lek Valif żel?

 
Valif w żelu to skuteczny lek na potencję, zawierający bezpieczną dla organizmu substancję czynną - wardenafil. Lek ten zaliczany jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), od lat stosowanych z powodzeniem przez mężczyzn dotkniętych problemami ze wzwodem. Fosfodiesteraza do enzym występujący w ciałach jamistych prącia, który prowadzi m. in. do rozkładu cGMP, czyli związku syntetyzowanego wraz z tlenkiem azotu podczas pobudzenia seksualnego. Związki te aktywnie uczestniczą w procesie osiągnięcia wzwodu, a także jego podtrzymania przez cały czas trwania stosunku. Prowadzą bowiem do rozluźnienia mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych i ich rozszerzenia, a to prowadzi do napływu krwi do ciał jamistych i powstania erekcji. Wysoka aktywność fosfodiesterazy oraz towarzyszący jej spadek stężenia cGMP uniemożliwiają uzyskanie erekcji lub jej podtrzymanie. I tu zastosowanie znajdują inhibitory fosfodiesterazy, takie jak wardenafil. Redukując aktywność enzymu, lek Valif w żelu sprzyja utrzymaniu wzwodu przez cały czas trwania zbliżenia seksualnego. 
 
Valif w żelu to lek o bezpiecznym działaniu, który wpływa na podtrzymanie fizjologicznych procesów towarzyszących pobudzeniu seksualnemu. Zdecydowana większość mężczyzn stosujących ten lek jest bardzo zadowolona z efektów działania leku Valif. Preparat wyróżnia się kilkugodzinnym czasem działania, a także szybkim wchłanianiem, a zatem - szybki pojawieniem się efektu. A efekt będzie najlepszy, gdy stosowanie leku Valif w żelu połączymy ze zdrowym stylem życia. Jesli chcesz móc cieszyć się doskonałą kondycją seksualną, musisz zrezygnować z papierosów i alkoholu, a także niezdrowej diety. Usuń z jadłospisu smażone i przetworzone produkty, zastąp je produktami naturalnymi. Uprawiaj regularnie sport, redukuj stres. Ma to kluczowe znaczenie, gdyż nawet stosowanie bardzo skutecznego leku na potencję musi iść w parze z kompleksową troską o zdrowie całego organizmu. W przeciwnym razie problemy z potencją mogą się nasilać. A tego nie chce przecież doświadczyć żaden mężczyzna ani jego partnerka. 
 

Valif w żelu - jak stosować, dawkowanie i czas działania

 
Valif Oral Jelly to lek inny niż wszystkie. Na uwagę zasługuje bowiem forma podania tego leku. Valif w żelu nie występuje w postaci tabletki, a saszetki zawierającej smaczny żel. Nie będziemy musieli czuć się skrępowani łykając chociażby w towarzystwie tabletkę. Jest to lek w żelu, który wyciskamy, a więc przypomina chociażby sportowe żele, które zażywa mnóstwo ludzi, zapewne również w naszym otoczeniu. Nie musimy zatem nikomu tłumaczyć dlaczego zażywamy tabletki i na co one są. To również niezwykle istotne dla wielu mężczyzn, bowiem oczywiste jest jak bardzo takie problemy jak te z erekcją mogą krępować i powodować poczuci wstydu nawet w pozornie najsilniejszym mężczyźnie. Dzięki tak wygodnej formie spożycia leku nie będziemy musieli odpowiadać na wiele niewygodnych pytań zadawanych nam przez otoczenie. Ponadto żel jest trawiony znacznie szybciej niż tabletka, a zatem lek działa szybko i skutecznie.
 
Jednorazowa dawka leku to po prostu jedna saszetka. Zawiera ona 20 mg wardenafilu. Należy pamiętać, aby nie zwlekać z zażyciem leku i nie stosować go w trakcie stosunku. Valif w żelu powinien być stosowany nieco wcześniej. Zalecane jest stosowanie leku na pół godziny przed planowanym stosunkiem. Te kilkadziesiąt minut to czas potrzebny na strawienie preparatu, jego wchłonięcie z przewodu pokarmowego oraz osiągnięcia optymalnego stężenia substancji czynnej we krwi. Zazwyczaj jest to 30 minut, jeśli jednak zażyjemy lek spożywając jednocześnie tłustą poprawę - wówczas działanie leku może się opóźnić. Negatywnie na przyswajalność leku wpływa także alkohol. Nigdy nie należy łączyć żadnych leków z alkoholem i to samo dotyczy także inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, takich jak wardenafil. 
 
Zażywanie leku Valif moze być kontynuowane tak długo, jak długo jest potrzebna pomoc w osiągnięciu erekcji. Jeśli nie występuja żadne skutki uboczne
Jak długo działa Valif w żelu? Średni czas trwania leku wynosi do 12 godzin. Oczywiście czas, jakim utrzymuje się działanie leku Valif jest kwestią indywidualną, zależną od osobniczych predyspozycji metabolicznych. Tak długi czas działania leku nie oznacza oczywiście, że pojawi się długotrwały wzwód czy spontaniczna erekcja. Mowa natomiast o tym, że do 12 godzin występuje u mężczyzny gotowość do odbycia prawidłowego stosunku płciowego. Wzwód pojawi się pod wpływem stymulacji seksualnej i będzie utrzymywać się do końca trwania zbliżenia.
 

Valif w żelu - gdzie kupić, ile kosztuje?

 
Lek Valif Oral Jelly w saszetkach to lek dostępny bez recepty. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu bezpiecznej substancji czynnej - wardenafilu. Związek ten został przebadany klinicznie, ponadto o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania leku najlepiej świadczą opinie tysięcy zadowolonych pacjentów. Dzięki temu stosowanie leku na własną rękę jest możliwe. Jednak nie zaszkodzi oczywiście skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. A gdzie można kupić Valif w żelu? Apteka to jednak z opcji, jednak nieco kłopotliwa. Musisz stać w kolejce, a także borykać się z uczuciem skrępowania, które towarzyszyć może zakupowi leku na potencję. 
 
Nasz sklep internetowy oferuje dostęp do różnego rodzaju środków wspomagających leczenie potencji - i to bez wychodzenia z domu. Jednym z nich jest Valif w żelu. Lek dostępny jest w postaci opakowania zawierającego 7 saszetek leku. Im więcej saszetek zakupisz, tym tańszy będzie koszt dawki leku. Sam możesz wybrać, ile będzie trwała Twoja terapia zaburzeń potencji i jaki będzie jej ostateczny koszt. Gdy jednorazowo zamówisz saszetki w większej ilości, wówczas za każdą saszetkę zapłacisz mniej. Zamówienia w naszym sklepie realizowane są bardzo szybko, nie musisz zatem czekać długo na odbiór przesyłki. Oferujemy wyłącznie sprawdzone leki na potencję, poddawane kontrolom jakości, o sprawdzonej skuteczności, stosowane z powodzeniem na całym świecie. Skorzystaj więc z możliwości zakupu leku na potencję w atrakcyjnej cenie, wygodnie i bez stania w kolejkach. Zawsze możesz liczyć na szybką realizację zamówienia, bezpieczną płatność oraz atrakcyjny gratis. nasi zadowoleni klienci bardzo często wracają do naszego sklepu, gdyż kupowane u nas leki dają spektakularne efekty, niesamowicie zwiększając sprawność seksualną i pewność siebie mężczyzny. 
 

Valif w żelu - skutki uboczne, przeciwwskazania

 
Inhibitory fosfodiesterazy typu 5 to bezpieczne leki, które od wielu lat stosowane są w celu leczenia zaburzeń erekcji. Należy jednak mieć świadomość, że na każdego mężczyznę lek działa nieco inaczej. Spora grupa mężczyzn nie odczuwa żadnych efektów ubocznych towarzyszących stosowaniu leku. Inni doświadczać mogą samoistnie przemijających dolegliwości, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Mowa m. in. o bólu mięśni, bólach głowy i zawrotach głowy, szumach usznych, zaczerwienieniu twarzy. Ponadto może wystąpić niestrawność, zwiększenie ciśnienia krwi czy uczucie zatkania nosa. Rzadziej spotkane są przejściowe zaburzenia wzroku czy słuchu, a sporadycznie - kołatanie serca. Należy mieć na uwadze, że stosowanie jakiegokolwiek preparatu, nawet zwykłej witaminy może oczywiście prowadzić do wystąpienia działań niepożądanych. Decyzja o stosowaniu leku jest zatem efektem bilansu zysków i strat - ryzykujemy pojawieniem się niewielkich skutków ubocznych, ale zyskujemy możliwość odzyskania satysfakcjonującego życia seksualnego. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia działań niepożądanych leku Valif w żelu, konieczne jest stosowanie leku zgodnie z zaleceniami. Nie należy przekraczać zalecanej dawki - jednorazowo przyjąć należy maksymalnie jedną saszetkę. Gdy pojawią się jakiekolwiek wątpliwości i pytania - warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
 
Nie każdy może stosować lek Valif żel. Przeciwwskazania związane są zarówno z występowaniem rozmaitych schorzeń, jak i stosowaniem niektórych leków. Leku na potencję nie powinny stosować osoby po świeżo przebytym zawale serca czy udarze mózgu. Inne przeciwwskazania to miażdżyca, nieunormowane ciśnienie krwi, niewydolność wątroby lub nerek, a także zmiany zwyrodnieniowe siatkówki. Leku zawierającego wardenafil nie należy ponadto stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik preparatu. Jeszcze jednym przeciwwskazaniem jest stosownie innych leków tego typu, wpływających na poziom tlenku azotu, a także niektórych leków przeciwgrzybiczych i antybiotyków, na przykład erytromycyny.
 
Jak widać, Valif w żelu to świetny lek pomagający rozwiązać problem impotencji, który - o ile stosowany jest zgodnie z zaleceniami - szybko przywraca sprawność seksualną. Masz zatem rozwiązanie w zasięgu ręki - wystarczy jedynie rozpocząć skuteczną terapię zaburzeń potencji. Bardzo szybko zauważysz poprawę - praktycznie po zażyciu pierwszej dawki leku nie będziesz miał problemu z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu. A jeśli jesteś zadowolony z efektu - kontynuuj terapię. Zarówno Ty, jak i Twoja partnerka docenią te proste działania, które zapewniają spektakularny efekt.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię o Valif 20mg w żelu

Twoja ocena:

Komentarze

 • Mariusz Data: 2020-05-08 Ocena:
  lek skuteczny i wygodny do zazycia, po prostu spożywam żel w drodze do swojej dziewczyny i na miejscu jestem już gotowy
 • Robert Data: 2020-02-02 Ocena:
  długi czas działania, efekt już po pół godziny, jedynie dokucza mi lekki ból głowy tuż po
 • Igor Data: 2020-01-29 Ocena:
  dobrze że są takie leki dostępne bez recepty, parę kliknięć i zamówienie złożone
 • Maciej Data: 2019-11-26 Ocena:
  niezła cena, szybka wysyłka i gratis do zamówienia dwóch opakowań Valifu
 • Grzegorz Data: 2019-09-05 Ocena:
  do tej pory stosowałem leki na potencję w tabletkach, teraz chętnie wypróbuję żelu…mam nadzieję że jest tak samo skuteczny
 • Kuba Data: 2019-07-28 Ocena:
  fajny zamiennik dla drogiej viagry
 • Olaf Data: 2019-04-23 Ocena:
  skorzystałem już z całego opakowania i na pewno jeszcze zamowię
 • Olek Data: 2019-04-02 Ocena:
  lek skuteczny i bezpieczny, działa szybko, a po zażyciu nie mam bólu głowy czy innych niefajnych dolegliwości
 • Janusz Data: 2019-01-02 Ocena:
  środek skuteczny bezpieczny dla takich jak ja panów po 50, u których zdrowie zaczyna szwankować
 • Damian Data: 2018-12-20 Ocena:
  wcześniej próbowałem poradzić sobie przy pomocy diety i sportu, ale nie pomogło. Najwyższy czas sięgnąć po lek na potencje
 • Marcin Data: 2018-06-24 Ocena:
  chętnie stosuję Valif jak mam cieżki okres w pracy i nie zawsze udaje mi się osiągnąć wzwód; polecam lek, zawsze pomaga
 • Radosław Data: 2018-05-27 Ocena:
  zamawiam Valif po raz kolejny – żeby nigdy nie zabrakło mi opakowania leku
 • Jarek Data: 2018-03-08 Ocena:
  fajny preparat, za każdym razem mam erekcje już po 20 minutach
Leki na potencje